Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan wygra Taniec z Gwiazdami dzięki mężowi?! 

Rafał Szatan przygotował dla niej niespodziankę!

REDAKCJA VIVA! 22 listopada 2019 08:51
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Już dziś Barbara Kurdej-Szatan zawalczy o Kryształową Kulę w programie Taniec z Gwiazdami. Czy uda jej się zwyciężyć? Z każdym kolejnym odcinkiem aktorka zachwycała i poruszała widzów swoim tańcem. Udowodniła, że ma niesamowity talent. Barbara Kurdej-Szatan w zmaganiach o wygraną może liczyć także na najbliższych. Okazuje się, że mąż gwiazdy zamierza wesprzeć ją w wyjątkowy sposób!

Barbara Kurdej-Szatan wygra Taniec z Gwiazdami? 

W finałowym odcinku o główną nagrodę powalczy z Damianem Kordasem. Czy aktora sięgnie po trofeum? Barbara Kurdej-Szatan posiada grono wiernych fanów. Ale wsparcie męża może jej zapewnić dodatkowe głosy telewidzów. 

Rafał Szatan wspiera małżonkę w walce o Kryształową Kulę. Wokalista przygotował dla ukochanej wyjątkową niespodziankę. Oczywiście będzie miała ona związek z muzyką! Wykona utwór z repertuaru Piotra Cugowskiego Kto nie kochał, do którego Barbara Kurdej-Szatan zatańczy rumbę! Bez wątpienia to będzie magiczny moment! 

Kto wie, czym nas jeszcze zaskoczą? Komu kibicujecie najbardziej? Już dziś dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.