Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan wygra Taniec z Gwiazdami dzięki mężowi?! 

Rafał Szatan przygotował dla niej niespodziankę!

REDAKCJA VIVA! 22 listopada 2019 08:51
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Już dziś Barbara Kurdej-Szatan zawalczy o Kryształową Kulę w programie Taniec z Gwiazdami. Czy uda jej się zwyciężyć? Z każdym kolejnym odcinkiem aktorka zachwycała i poruszała widzów swoim tańcem. Udowodniła, że ma niesamowity talent. Barbara Kurdej-Szatan w zmaganiach o wygraną może liczyć także na najbliższych. Okazuje się, że mąż gwiazdy zamierza wesprzeć ją w wyjątkowy sposób!

Barbara Kurdej-Szatan wygra Taniec z Gwiazdami? 

W finałowym odcinku o główną nagrodę powalczy z Damianem Kordasem. Czy aktora sięgnie po trofeum? Barbara Kurdej-Szatan posiada grono wiernych fanów. Ale wsparcie męża może jej zapewnić dodatkowe głosy telewidzów. 

Rafał Szatan wspiera małżonkę w walce o Kryształową Kulę. Wokalista przygotował dla ukochanej wyjątkową niespodziankę. Oczywiście będzie miała ona związek z muzyką! Wykona utwór z repertuaru Piotra Cugowskiego Kto nie kochał, do którego Barbara Kurdej-Szatan zatańczy rumbę! Bez wątpienia to będzie magiczny moment! 

Kto wie, czym nas jeszcze zaskoczą? Komu kibicujecie najbardziej? Już dziś dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami!  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.