Ashley Mattingly
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje „króliczek Playboya”. Ashley Mattingly popełniła samobójstwo

Zostawiła list pożegnalny

Olga Figaszewska 22 kwietnia 2020 13:15
Ashley Mattingly
Fot. FORUM

Miała zaledwie 33 lata. Była modelka Playboya, Ashley Mattingly nie żyje. Popełniła samobójstwo. Dlaczego zdecydowała się odebrać sobie życie? Zostawiła list pożegnalny.

Ashley Mattingly popełniła samobójstwo

17 kwietnia Ashley Mattingly została odnaleziona martwa w swoim domu. Policja została wezwana na miejsce zaraz po tym, jak na posterunek zadzwoniła zaniepokojona przyjaciółka modelki. Okazało się, że jej obawy były słuszne. Była modelka Playboya dwa dni wcześniej odebrała sobie życie. Te informację potwierdziła jej rodzina w rozmowie z magazynem People. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Ashley Mattingly miała przed sobą świetlaną przyszłość. Jej karierę przerwały problemy osobiste. Los nie był dla niej łaskawy. Nie potrafiła poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości. Jej były partner, Lanea Garrison znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Potem modelka popadła w nałóg alkoholowy. Cztery lata temu została skazana za jazdę pod wpływem o czym rozpisywały się media.

Ashley wjechała wózkiem golfowym w cztery zaparkowane samochody.

,,Kilka lat temu Ashley przeprowadziła się bliżej domu i mieszkała w Austin. Być może nie jest tajemnicą, że borykała się z nadużywaniem alkoholu i innych substancji, ale pracowała nad tym, aby poprawić tę sytuację”, wyznali najbliżsi modelki w rozmowie z People.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Former Playboy Playmate Ashley Mattingly Dead at 33. Link in bio for everything we know 💔

Post udostępniony przez The NEXD (@the.nexd)

Ashley Mattingly
Fot. TLeopold / Zuma Press / Forum

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.