Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Apoloniusz Tajner został ojcem!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 21 października 2019 16:28
Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News

Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem! Izabela Podolec-Tajner urodziła we wrześniu! Szczęśliwą wiadomością świeżo upieczona mama podzieliła się w rozmowie z mediami. Chłopiec czy dziewczynka?

Apoloniusz Tajner został ojcem

Izabela Podolec-Tajner i Apoloniusz Tajner niedawno zostali rodzicami! Szczęśliwa mama w rozmowie z portalem Pomponik.pl wyznała, że we wrześniu na świecie pojawił się ich synek - Leopold Apoloniusz Tajner. ,,Synek jest zdrowy. (...) Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko", powiedziała 29-latka. Przy okazji ukochana Apoloniusza Tajnera wyjawiła, że wybór imienia ich pociechy był celowy!

,,Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. Tym bardziej miło, że mogliśmy zasięgnąć właśnie z naszej rodziny. Mój mąż na drugie imię ma Leopold. A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie", dodała.

Szczęścia nie kryje również Apoloniusz Tajner. ,,Czuję, jakby przyłączono mi bateryjke do ciała", wyznał trener w rozmowie z Super Expressem.

Serdecznie gratulujemy! 

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Fot. Piotr Molecki/East News

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…