Tomisław Tajner, brat Dominiki Tajner
Fot. Instagram/@toniotajner
O NIM JEST GŁOŚNO

Wiedziałeś, że Apoloniusz Tajner ma też syna? Sprawdź, kim jest Tomisław Tajner!

Nie zgadniesz, z kim spotyka się brat Dominiki!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2019 17:51
Tomisław Tajner, brat Dominiki Tajner
Fot. Instagram/@toniotajner

Żył z dala od świata show-biznesu. Czy teraz się to zmieni?  Nie każdy zdawał sobie sprawę, że Apoloniusz Tajner ma także syna! Kim jest Tomisław Tajner?

Dominika Tajner o młodszym bracie

O Tomisławie Tajnerze zrobiło się głośno za sprawą siostry. Dominika Tajner zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie młodszego brata z  jego ukochaną!

„Mój ukochany Braciszek ze swoją piękną i mądrą dziewczyną”, zaznaczyła. Okazało się, że wybranką serca Tomisława jest prezenterka Superstacji, Klaudia Wiśniowska. Spotykają się od kilku miesięcy.

To Dominika połączyła ich drogi. „Do naszego pierwszego spotkania doszło podczas rajdu w Wiśle. Dominika miała odebrać mnie z dworca, ale zamiast niej przyjechał Tomisław. Szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i... z czasem zostaliśmy parą”, mówiła Plejadzie Klaudia Wiśniowska.

Tomisław Tajner
Fot. Instagram Dominika Tajner

Kim jest Tomisław Tajner?

Tomisław Leopold Tajner ma 36 lat. Syn Apoloniusza Tajnera był sportowcem - polskim skoczkiem narciarskim. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Tomisław ma na swoim koncie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City, Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata. Wielokrotnie brał udział w Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich w kombinacji norweskiej. W 2010 roku zakończył swoją karierę. Został trenerem kadry juniorów w kombinacji norweskiej.

Ma córkę z pierwszego związku. Sara również zajmuje się sportem i pochłonęła ja miłość do skoków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tonio Tajner (@toniotajner)

Z tatą, Apoloniuszem Tajnerem na ślubie siostry, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Tomisław Tajner, Apoloniusz Tajner
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tonio Tajner (@toniotajner)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?