Tomisław Tajner, brat Dominiki Tajner
Fot. Instagram/@toniotajner
O NIM JEST GŁOŚNO

Wiedziałeś, że Apoloniusz Tajner ma też syna? Sprawdź, kim jest Tomisław Tajner!

Nie zgadniesz, z kim spotyka się brat Dominiki!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2019 17:51
Tomisław Tajner, brat Dominiki Tajner
Fot. Instagram/@toniotajner

Żył z dala od świata show-biznesu. Czy teraz się to zmieni?  Nie każdy zdawał sobie sprawę, że Apoloniusz Tajner ma także syna! Kim jest Tomisław Tajner?

Dominika Tajner o młodszym bracie

O Tomisławie Tajnerze zrobiło się głośno za sprawą siostry. Dominika Tajner zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie młodszego brata z  jego ukochaną!

„Mój ukochany Braciszek ze swoją piękną i mądrą dziewczyną”, zaznaczyła. Okazało się, że wybranką serca Tomisława jest prezenterka Superstacji, Klaudia Wiśniowska. Spotykają się od kilku miesięcy.

To Dominika połączyła ich drogi. „Do naszego pierwszego spotkania doszło podczas rajdu w Wiśle. Dominika miała odebrać mnie z dworca, ale zamiast niej przyjechał Tomisław. Szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i... z czasem zostaliśmy parą”, mówiła Plejadzie Klaudia Wiśniowska.

Tomisław Tajner
Fot. Instagram Dominika Tajner

Kim jest Tomisław Tajner?

Tomisław Leopold Tajner ma 36 lat. Syn Apoloniusza Tajnera był sportowcem - polskim skoczkiem narciarskim. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Tomisław ma na swoim koncie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City, Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata. Wielokrotnie brał udział w Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich w kombinacji norweskiej. W 2010 roku zakończył swoją karierę. Został trenerem kadry juniorów w kombinacji norweskiej.

Ma córkę z pierwszego związku. Sara również zajmuje się sportem i pochłonęła ja miłość do skoków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tonio Tajner (@toniotajner)

Z tatą, Apoloniuszem Tajnerem na ślubie siostry, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Tomisław Tajner, Apoloniusz Tajner
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tonio Tajner (@toniotajner)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.