Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Apoloniusz Tajner i jego ukochana już po ślubie! Para zdecydowała się na cichą ceremonię...

Poznaj szczegóły uroczystości!

Weronika Kostyra 18 maja 2019 11:20
Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News

Apoloniusz Tajner już po ślubie! Wraz z ukochaną, Izabelą Podolec, każdego dnia udowadniają, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Para spotyka się od ośmiu lat i właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Poznaj szczegóły uroczystości!

Szczegóły wesela Apoloniusza Tajnera

Niedawno na jaw wyszło, że niebawem na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. 29-letnia Izabela Podolec ma urodzić już latem. Jednak jeszcze przed rozwiązaniem para zdecydowała się na cichy ślub w gronie rodziny i przyjaciół. Podejrzenia, że para jest już po ślubie pojawiły się na początku miesiąca, kiedy na dłoni byłego trenera skoczków narciarskich zauważono obrączkę. Okazuje się jednak, że ślub odbył się wczoraj w Warszawie. Jak zdradził Fakt skromna uroczystość weselna odbyła się w restauracji na dachu Centrum Olimpijskiego.

Wśród gości nie zabrakło przyjaciół pary – Adama Małysza z żoną, Włodzimierza Szaranowicza i Mariusza Czerkawskiego. Na weselu pojawił się też Michał Wiśniewski, który rozstał się z córką Apoloniusza Tajnera, Dominiką. Ona sama nie spędziła z nowożeńcami dużo czasu, ponieważ była zajęta przygotowaniami do finałowego odcinka programu Taniec z gwiazdami.

Już latem na świat przyjdzie pierwsze wspólne dziecko świeżo poślubionej pary. Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dziecka. Przypomnijmy, że Apoloniusz Tajner jest już ojcem 40-letniej Dominiki i 36-letniego Tomisława. Ma też dwoje wnuków – 13-letnich Sarę i Maksymiliana. Ukochaną poznał osiem lat temu z pociągu z Krakowa do Warszawy. 21-letnia wówczas Izabela wiedziała, że spotkała kogoś znanego, ale nie mogła go rozpoznać. Miał wtedy 57 lat. „Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało. Na początku nie wiedziałam, że to „ten Apoloniusz Tajner”. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był To pan?!. Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam: Tak, to ten aktor z Na Wspólnej. Autentycznie tak było”, wyjawiła Izabela Podolec w programie Dzień Dobry TVN.

Na początku różnica wieku między nimi budziła bardzo duże emocje. Zakochani długo ukrywali swój związek zanim po raz pierwszy publicznie pokazali się razem. „Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował. To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku”, opowiadała Izabela.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy! 

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Fot. Piotr Molecki/East News

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.