Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec, 2019 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Na jakiś czas zniknęła z internetu, teraz opublikowała wpis. Długo niewidziana żona Apoloniusza Tajnera przerwała milczenie

Zwróciła się do męża

Karol Sowa 19 kwietnia 2024 09:56
Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec, 2019 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec już od dłuższego czasu uchodzą za niezwykle zgrany i piękny duet. Żona ulubieńca publiczności często towarzyszyła mu podczas przyjęć i imprez branżowych, lecz później z tego zrezygnowała. Wiele osób zastanawiało się, co mogło być powodem takiej decyzji. Teraz ukochana trenera przerywa milczenie.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec — historia relacji

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec nie ukrywali swojego uczucia, chętnie pozowali razem do zdjęć i udzielali wywiadów. Co więcej, w 2019 roku doczekali się syna — Leopolda. „Pojechałam do szpitala, ponieważ miałam nadciśnienie tętnicze. Nie spodziewałam się, że po tej wizycie wrócę do domu już z synkiem", przyznała. „Syn dodał mi wiele energii", zwierzał się jej mąż.

O początkach swojej miłości mówili wprost: „Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało", słyszeliśmy w Dzień Dobry TVN. „Na początku nie wiedziałam, że to 'ten' Apoloniusz Tajner. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był: 'To pan?!'. Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział, co powiedzieć, a ja powiedziałam: 'Tak, to ten aktor z Na Wspólnej'. Autentycznie tak było", dodawała. 

CZYTAJ TEŻ: Wyszło na jaw, kim jest mąż Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Mało kto o tym wiedział

Bal Mistrzów Sportu 2024: Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec-Tajner, Warszawa, 06.01.2024 rok

Bal Mistrzów Sportu 2024: Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec-Tajner, Warszawa, 06.01.2024 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Żona Apoloniusz Tajnera przerywa milczenie

Niedługo potem Izabela Podolec usunęła się w cień. Po dłuższej przerwie postanowiła jednak wrócić do życia publicznego. W styczniu wraz z mężem przyszła na Galę Mistrzów Sportu oraz prężnie działała w mediach społecznościowych. Teraz w sieci opublikowała kolejny wpis. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z mężem, któremu życzyła: „Pięknego życia". Wszystko za sprawą kolejnych urodzin ulubieńca publiczności. 

Przypomnijmy, że zakochani często mierzą się z falą hejtu. Wszystko za sprawą różnicy wieku między nimi. „Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych — to są dla mnie ważni ludzie", skwitowała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zdradził na oczach całego świata i wywołał skandal. Do bożonarodzeniowej kolacji zasiadł z kochanką i byłą żoną

Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec, 2019 rok

Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec, 2019 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.