Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
historie miłosne

Marcin Hakiel poznał partnerkę na straganie z czereśniami. "Widziałam jego wywiady, następnie widziałam go u siebie na kanapie"

Para wkrótce zostanie rodzicami!

Marcjanna Maryszewska 24 maja 2024 14:00
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Po wielu zawirowaniach miłosnych w życiu Marcina Hakiela znów zagościło szczęście. Tancerz odnalazł swoje miejsce u boku dziewięć lat młodszej Dominiki. Para jest już po zaręczynach — teraz ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Niewielu wie, że wielka miłość tej dwójki rozpoczęła się... na straganie!

Marcin Hakiel poznał partnerkę na straganie. Historia miłości

"Chcę żyć pełnią życia. Otwieram się nowy rozdział" — powiedział Marcin Hakiel w rozmowie z Faktem w 2022 r. po medialnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Jakiś czas później przedstawił fanom pierwszą partnerkę, która stroniła od pokazywania swojej twarzy w internecie. Wspólna przyszłość nie była jednak im pisana i para rozstała się zaledwie po paru miesiącach randkowania. 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Wkrótce media obiegła wieść o kolejnej miłości tancerza. Kobieta ma na imię Dominika i jest od niego młodsza o dziewięć lat. "Szczerze mówiąc, nie mam zdania na temat różnic wieku. Dla mnie to tylko liczba. Na co dzień o tym nie myślę, chociaż liczę, że w następnym życiu poznamy się szybciej" — pisała swego czasu w mediach społecznościowych.

Dominika i Marcin poznali się na straganie z czereśniami. Partnerka tancerza wyznała, że pewnego dnia kupował on od niej owoce. Spontaniczna rozmowa przerodziła się we wzajemne zainteresowanie. Skończyło na kolacji i regularnych spotkaniach. "Byliśmy w restauracji, z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona".

Marcin Hakiel i Dominika Serowska spodziewają się dziecka

Dziś zakochani są już po zaręczynach oraz wspólnie patrzą w przyszłość. Dominika znała go wcześniej z mediów, lecz nie robiło to na niej większego wrażenia. "Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako 10-latka w "Tańcu z gwiazdami", a później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny, widziałam jego wywiady. Następnie widziałam go już u siebie na kanapie..." — wyznała.

Marcin Hakiel z ukochaną Dominiką, Taniec z Gwiazdami,3.03.2024 r.

Marcin Hakiel z ukochaną, Dominiką, Taniec z Gwiazdami,3.03.2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Para nie stroni od mediów, brylują na salonach oraz okazują publicznie wsparcie. Partnerka Marcina wiernie kibicowała mu z widowni podczas ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz z kolei znaleźli się na liście gości na imprezie z okazji 18. urodzin serwisu Pudelek. Na ich twarzach malowało się szczęście i promienne uśmiechy — a zdecydowanie mają ku temu słuszny powód! Okazuje się, że Dominika i Marcin spodziewają się pierwszego dziecka.

"Dzisiaj mnie kostium trochę zdradził, bo na początku nie mieliśmy takiego planu. Jak założyłam go tydzień temu, nie było nic widać" — zdradziła Dominika Serowska w rozmowie z Plejadą i dodała, że to dopiero początek ciąży. Para może spodziewać się zatem narodzin pociechy na początku przyszłego roku. Z kolei Marcin Hakiel wspomniał też, że jego dzieci z poprzedniego małżeństwa bardzo cieszą się na myśl o rodzeństwie.  

Marcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.2024 r.

MArcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.24 r.
Fot. Podlewski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.