Anthony Bourdain i Asia Argento
Fot. Instagram @anthonybourdain
O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Anthony'ego Bourdaina żegna go w poruszającym wpisie…

„Był miłością mojego życia. Jestem zdruzgotana”

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 12:01
Anthony Bourdain i Asia Argento
Fot. Instagram @anthonybourdain

Anthony Bourdain zmarł 8 czerwca. Miał 61 lat. Sławny kucharz, krytyk kulinarny, podróżnik, ceniony popełnił samobójstwo! To ogromny cios dla rodziny i przyjaciół. Asia Argento, partnerka Bourdaina zamieściła w sieci poruszający, pożegnalny wpis. 

Asia Argento o stracie ukochanego 

Od 2016 roku Anthony Bourdain tworzył szczęśliwy związek z włoską aktorką, Asią Argento. Kobieta nie może pogodzić się ze stratą ukochanego. Na Instagramie zamieściła emocjonalny wpis poświęcony miłości swojego życia. 

„Anthony dawał z siebie wszystko we wszystkim, co robił. Jego błyskotliwy, nieustraszony duch dotknął i zainspirował tak wielu, a jego hojność nie znała granic. Był miłością mojego życia, moją skałą, moim obrońcą. Jestem zdruzgotana. Moje myśli są z jego rodziną. Proszę o uszanowanie ich oraz mojej prywatności”, zaapelowała. 

Przyczyny śmierci Anthony'ego Bourdaina. 

O śmierci Anthony'ego poinformowała stacja CNN. „Z ogromnym smutkiem potwierdzamy informacje o śmierci naszego przyjaciela i kolegi, Anthony'ego Bourdaina. Jego zamiłowanie do wielkich przygód, nowych znajomości, doskonałego jedzenia i napojów oraz niezwykłe historie ze świata czyniły go wyjątkowym mówcą. Jego talenty nigdy nie przestawały nas zadziwiać i będzie nam go bardzo brakować”, głosiło oświadczenie. 

Powiesił się w pokoju hotelowym w Strasburgu we Francji. Mężczyzna został znaleziony przez swojego bliskiego przyjaciela, Erica Riperta. Anthony właśnie nagrywał kolejne odcinki popularnego programu. Dlaczego popełnił samobójstwo? Francuska prokuratura prowadziła dochodzenie w tej sprawie. W opublikowanym oświadczeniu potwierdzono, że pisarz popełnił samobójstwo. „Kucharz powiesił się w łazience swojego hotelowego pokoju. Użył do tego paska od szlafroka. Nie ma żadnego śladu, który wskazywałby na to, że ktoś wszedł do jego pokoju w jakimkolwiek momencie”, napisano. Dochodzenie wykluczyło udział osób trzecich. Anthony Bourdain osierocił jedenastoletnią córeczkę, Ariane. Wiadomo, że od lat zmagał się z depresją.   

Asia Argento, Anthony Bourdain
Fot. Instagram/@asiaargento

Asia Argento, Anthony Bourdain
Fot. Instagram/anthonybourdain

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.