POŻEGNANIE

Nie żyje popularna brazylijska blogerka! Do końca wierzyła, że pokona chorobę…

„Zasłużyła na odpoczynek. Spoczywaj w pokoju”

Olga Figaszewska 23 maja 2018 19:01

Zyskała ogromną popularność, na co dzień inspirowała miliony osób… Jak większość blogerów pokazywała swoje idealne życie. Nie wiedziała, że wkrótce jej świat legnie w gruzach. „Agresywny rak żołądka” - usłyszała diagnozę. Od roku heroiczną walkę 24-latki śledził cały świat. W poniedziałek brazylijska influencerka przegrała nierówną walkę z rakiem. O śmierci Nary Almeidy poinformował jej chłopak. „Zasłużyła na odpoczynek”, napisał.

Nara Amleida o walce z chorobą

W 2017 roku Nara Almeida, popularna brazylijska blogerka usłyszała wyrok. Lekarze wykryli u niej raka żołądka. Nie poddawała się, zawsze pozytywnie nastawiona do świata. Do końca wierzyła, że uda jej się pokonać nowotwór. Na Instagramie regularnie publikowała zdjęcia swojej codziennej walki z chorobą.  Chciała dzielić się swoimi przeżyciami, siłą, energią z innymi ludźmi. Jej profil śledziło ponad 4,5 miliona osób.

Almeida przechodziła kolejne etapy leczenia… Niestety, okazało się, że choroba zaatakowała kolejne narządy. Nadzieja gasła. „Lekarze poinformowali mnie, że rak jest złośliwy. Leczenie nie przyniesie efektów. Ale raz jeszcze powtarzam wam, TO PRZEJŚCIOWE, jestem pewna że to nie będzie mój koniec”, mówiła.

W marcu spędziła kilka dni na oddziale intensywnej terapii. Wsparcie, jakie wówczas otrzymała od internautów dodało jej sił. „Spędziłam trzy dni w spokoju, nie mając pojęcia o niczym, myślałam, że przegrałam, ale czuję, że Bóg dał mi nową szansę. Każdy kolejny dzień to szansa na poprawę! DZIĘKUJĘ PANIE! Żyję dla ciebie. Dziękuję za wszystkie modlitwy, nie zrezygnujemy z życia”.

W swoim ostatnim wpisie, jeszcze przed jej śmiercią pod koniec kwietnia, Nara wyjawiła, że rozpoczyna immunoterapię. „Po wielu testach i przygotowaniach mój doktor znalazł odpowiedni lek, który mi naprawdę pomoże i będę miała szansę przeżyć. Teraz cała nadzieja w tym leku, że będzie miał na mnie niesamowite działanie i w końcu pozbędę się tej choroby i cierpienia", pisała.

Nara Almeida nie żyje. Brazylijska blogerka przegrała walkę z rakiem

Dwa dni temu, Nara Almeida przegrała walkę z chorobą. O śmierci popularnej blogerki powiadomił jej chłopak, Pedro Rocha. Opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis.

„Niestety Nara odeszła zeszłej nocy, chciałem ją mieć na zawsze, ale zasłużyła na odpoczynek. Jej śmierć pozostawia ogromną pustkę w moim sercu. Ale jej cząstka zawsze będzie żyła we mnie, zawsze będzie moją inspiracją. Spoczywaj w pokoju, kochanie”.

Jak wyglądała jej walka z chorobą? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.