Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski
Z ŻYCIA GWIAZD

„Piękni i młodzi!”. Antek Królikowski pokazał urocze zdjęcie z nową dziewczyną!

Ładniejsza od Julii Wieniawy?

Weronika Kostyra 24 kwietnia 2019 15:32
Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski odnalazł miłość! Chociaż mocno przeżył rozstanie z Julią Wieniawą dzisiaj jest już szczęśliwy u boku tajemniczej Kasi. Właśnie opublikował zdjęcie z nową dziewczyną, która okazała się uroczą blondynką. Pasują do siebie?

Antek Królikowski z nową dziewczyną

Wcześniej Antek Królikowski przez dwa lata był związany z Julią Wieniawą. Ich relacja skończyła się pod koniec 2018 roku, ale już wcześniej przeżywała kryzys. Po rozstaniu samotnie wyjechał na Bali, aby otrząsnąć się i zebrać myśli. Na szczęście zarówno on, jak i Julia Wieniawa nie rozpamiętują już przeszłości i oboje są w nowych związkach. Młoda aktorka spotyka się z muzykiem zespołu Afromental, Aleksandrem Baronem. Antek Królikowski także potwierdził niedawno, że nie jest singlem. „Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek”, powiedział aktor w rozmowie z Faktem.

Na razie o nowej dziewczynie aktora wiadomo jedynie, że ma na imię Kasia, marzy o karierze modelki i jest młodsza od Antka o prawie 10 lat. Fani są zachwyceni jej urodą i nie szczędzą parze komplementów pod wspólnym zdjęciem.

„Piękni i młodzi :) Dużo szczęścia :)”

„pięknie razem wyglądacie!”

„Cieszę się Waszym szczęściem”

„ogrom miłości dla Was! kochajcie się do końca świata i jeden dzień dłużej. Piękna Z Was para”, czytamy w komentarzach.

A Tobie podoba się nowa dziewczyna aktora? Ładniejsza od Julii Wieniawy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#partnersincrime 😎❤️

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Z byłą dziewczyną, Julią Wieniawą

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!