Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie ze szpitala. Internauci nie kryją wzruszenia...

Fotografia rozrywa serce!

Gabriela Czernecka 9 listopada 2020 10:55
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska zamieściła poruszające zdjęcie na Instagramie. Po raz kolejny trenerka pokazała swoje wielkie serce. Poznajcie szczegóły. 

Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie ze szpitala

Anna Lewandowska jest w Polsce jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu. Jej wpisy w social mediach zawsze zyskują ogromną popularność i tym razem nie mogło być inaczej. Trenerka zamieściła w social mediach poruszającą fotografię. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie dwóch starszych osób przebywających w szpitalu - jedna z nich leży w łóżku podpięta po aparaturę. Pod zdjęciem Anna Lewandowska zamieściła przejmujące słowa: „Wiem, że udało mi się tu zgromadzić społeczność niesamowitych osób. Razem wielokrotnie udawało się nam jednoczyć siły i robić coś pięknego i dobrego dla innych.”, zaczyna swój wpis. 

„Tym razem chciałabym Was zachęcić do akcji MY+, która dotyczy naprawdę wyjątkowych osób. Wiele im zawdzięczamy: nasze babcie, dziadkowie, nauczyciele, sąsiedzi. Osoby starsze. Często samotni, potrzebujący wsparcia w codziennych potrzebach. Chciałabym zachęcić Was do tego, by pamiętać o nich każdego dnia.”, zakończyła swoj wpis.

Mocno popieramy takie inicjatywy!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.