Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie w maseczce ochronnej. Internauci wytknęli jej błąd

Trenerka szybko wytłumaczyła się z wpadki

Rafał Kowalski 10 października 2020 19:42
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W dobie pandemii koronawirusa każdy z nas powinien pamiętać, że poprawne założenie maseczki w przestrzeni publicznej to takie, które zakrywa zarówno usta jak i nos. Niestety o tym ostatnim zapomniała pozując do jednego ze zdjęć Anna Lewandowska. Trenerka opublikowała na swoim profilu fotografię z parku zabaw dla dzieci, gdzie wraz z córką spędzała piątkowe popołudnie. Uwagę fanów zwróciła niepoprawnie umieszczona na twarzy gwiazdy maseczka.

Anna Lewandowska odpowiedziała fankom na krytykę

W piątkowe popołudnie na Instagramie popularnej miłośniczki sportu pojawiło się zdjęcie wykonane w nowoczesnym warszawskim parku zabaw dla dzieci. „Dzisiaj z Klarą i jej przyjacielem Maćkiem bawimy się w segregację śmieci. To miejsce zabierze dzieci w podróż na małą planetę wielkich odkrywców.  Polecam z całego serca bo pracują tu ludzie którzy wkładają w to miejsce całe swoje serce!”, napisała Anna Lewandowska. „A bezpieczeństwo tutaj jest na pierwszym miejscu. Wspieram!”, dodała, choć jej obserwatorkom nie umknął jeden szczegół.

Mianowicie, maseczka gwiazdy nie zakrywała jej nosa. „Ann, masz maskę ale nos odkryty zaraz będzie krytyka”; „Na InstaStories cały czas ją ściąga, zakłada i ogólnie obmacuje i cały ten syf z maski ma na rękach, i przenosi dalej... Dlatego noszenie tego jest kompletnie bezsensu”; „Maseczka też na nos – choć też mi ciągle spada - szacun dla tych którzy całymi dniami muszą w nich być ! Oby to się szybko skończyło”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy pod zdjęciem z parku zabaw.

Żona Roberta Lewandowskie odpowiedziała bardzo szybko. A do tego z gracją i odpowiednim wytłumaczeniem. „Spada! A uwierzcie biegając za Klarcią i Maciusiem.... Chciałam zlapać ich na zdjęciu”, odpisała trenerka i dodała dwie emotki – serca oraz małpki zakrywającej oczy z zawstydzenia.

Czy Ania Lewandowska zasłużyła w tym wypadku na wyrozumiałość? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.