Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

To już pewne! Równo miesiąc po porodzie Anna Lewandowska wróciła do treningów

Weronika Kostyra 4 czerwca 2017 18:00
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

To już pewne! Równo miesiąc po porodzie Anna Lewandowska pochwaliła się  powrotem do treningów. Trenerka opublikowała zdjęcie z siłowni. Na pierwszą wizytę na siłowni wybrała się z mężem, Robertem Lewandowskim. Zdjęcie podpisała:

 

Powoli i stopniowo wracam do gry, „step by step” moje wsparcie ze mną!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na siłowni
Fot. Instagram

Anna Lewandowska o treningach

Nawet bez treningów Anna Lewandowska zachwycała wspaniałą figurą po ciąży.  Jest to zasługa świetnej formy przed ciążą i aktywności w jej trakcie. Anna zachęcała do tego także inne przyszłe mamy. Jeżeli chodzi o szybki powrót do formy po urodzeniu dziecka, zachęca by słuchać swojego organizmu i skonsultować się z lekarzem. Jeśli chcemy wrócić do treningów biegowych, warto się dokładnie przygotować: zadbać o odpowiedni strój i o to, jakie buty do biegania będą dla nas najwygodniejsze. Wizyty na siłowni powinny sprawiać przede wszystkim satysfakcję, a nie szkodzić, ani obciążać organizm:

 

„Do niczego się nie zmuszaj! Trenujesz? Trenuj dla przyjemności. Biegasz? Biegaj dystanse takie, jak Ci odpowiadają. Pływasz? Pływaj spokojnie, dla odprężenia ciała i umysłu. Ciężary? Dostosowuj do swoich możliwości! Pamiętaj aktywności fizyczna powinna być kojarzona z czymś przyjemnym! Tak więc szybkie śniadanko i uciekam na niedzielny spacer z córeczką”

 

Zobacz także: Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.