Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

To już pewne! Równo miesiąc po porodzie Anna Lewandowska wróciła do treningów

Weronika Kostyra 4 czerwca 2017 18:00
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

To już pewne! Równo miesiąc po porodzie Anna Lewandowska pochwaliła się  powrotem do treningów. Trenerka opublikowała zdjęcie z siłowni. Na pierwszą wizytę na siłowni wybrała się z mężem, Robertem Lewandowskim. Zdjęcie podpisała:

 

Powoli i stopniowo wracam do gry, „step by step” moje wsparcie ze mną!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na siłowni
Fot. Instagram

Anna Lewandowska o treningach

Nawet bez treningów Anna Lewandowska zachwycała wspaniałą figurą po ciąży.  Jest to zasługa świetnej formy przed ciążą i aktywności w jej trakcie. Anna zachęcała do tego także inne przyszłe mamy. Jeżeli chodzi o szybki powrót do formy po urodzeniu dziecka, zachęca by słuchać swojego organizmu i skonsultować się z lekarzem. Jeśli chcemy wrócić do treningów biegowych, warto się dokładnie przygotować: zadbać o odpowiedni strój i o to, jakie buty do biegania będą dla nas najwygodniejsze. Wizyty na siłowni powinny sprawiać przede wszystkim satysfakcję, a nie szkodzić, ani obciążać organizm:

 

„Do niczego się nie zmuszaj! Trenujesz? Trenuj dla przyjemności. Biegasz? Biegaj dystanse takie, jak Ci odpowiadają. Pływasz? Pływaj spokojnie, dla odprężenia ciała i umysłu. Ciężary? Dostosowuj do swoich możliwości! Pamiętaj aktywności fizyczna powinna być kojarzona z czymś przyjemnym! Tak więc szybkie śniadanko i uciekam na niedzielny spacer z córeczką”

 

Zobacz także: Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.