Anna Lewandowska, Anna Lewandowska po porodzie, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Konrad Szczęsny 23 maja 2017 18:45
Anna Lewandowska, Anna Lewandowska po porodzie, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w maju 2017 r. po raz pierwszy została matką. Żona Roberta Lewandowskiego urodziła córkę Klarę, która już jakiś czas temu zyskała miano „polskiego royal baby”. Mimo tego faktu, trenerka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, zamieszcza zdjęcia oraz wpisy z przepisami na zdrowe przekąski. Wpisy wywołały dosyć duże poruszenie wśród jej fanów! Dlaczego? Jak zareagowała Anna Lewandowska?

 

Zobacz także: "Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

 

Anna Lewandowska trenuje po porodzie?

Fani myśleli na początku, że zdjęcia z treningów, które na Instagramie i Facebooku zamieszcza Anna Lewandowska zostały zrobione zaraz po porodzie. Trenerka szybko jednak rozwiała ich wątpliwości i dodała podpis, że pochodzą one z lutego. Następnie postanowiła przy niemal każdym zamieszczanym zdjęciu wyjaśniać, kiedy zostało zrobione. Przykładowo:

W odpowiedzi na wiele pytań Ps1. tak, to aktualne zdjęcie. Ps2.Nie , nie trenuję! (To czas na regenerację). Ps3.Nie, to nie jest mój rower 😉😉😉😉😉😉😉😉”, napisała pod jednym z nich.

 

Polecamy też: Pierwszy spacer Klary Lewandowskiej. Robert jest naprawdę dumny!

 

Pod kolejnym dodała:

Przypominam o treningach (choć sama mam przerwę 😉) KTO POTRENUJE ZA MNIE? 💪🏻Kciuk w górę👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻”

 

Trenerka kontynuowała wątek także pod kolejną zamieszczoną fotografią:

Weekend ... rozpoczynam w dresie 🤣 i to na pewno nie treningowym 👉🏻jeszcze trochę muszę poczekać - bez treningu też da się żyć😜 ⛔️ 🙈😉 Mam jednał propozycję dla Was 👉🏻 Kto poćwiczy za mnie? Podliczymy ilość wykonanych treningów 💪🏻💪🏻💪🏻 bo w grupie siła! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ 💪🏻👍🏻”

 

Weekend ... rozpoczynam w dresie 🤣 i to na pewno nie treningowym 👉🏻jeszcze trochę muszę poczekać - bez treningu też da się żyć😜 ⛔️ 🙈😉 Mam jednał propozycję dla Was 👉🏻 Kto poćwiczy za mnie? Podliczymy ilość wykonanych treningów 💪🏻💪🏻💪🏻 bo w grupie siła! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ 💪🏻👍🏻 Weekend ... Im starting it in a tracksuit 🤣 and it is definitely not a training one⛔️😉 🙈😉 I have a deal 👉🏻 Who will practice for me? We will count the amount of workouts 💪🏻💪🏻💪🏻 because the strength is in the group! I count on your MOTIVATION 💪🏻#motivation #weekend #positive #nike #healthymom #healthyteam #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Kiedy Anna Lewandowska wróci do treningów?

Póki co nikt nie wie, kiedy trenerka wróci do treningów, jednak część fanów i mediów zwraca uwagę, że Anna Lewandowska niepotrzebnie tłumaczy się, dlaczego jeszcze nie powróciła do dbania o formę po porodzie, gdyż jest to z jednej strony oczywiste, z drugiej zaś wydaje się dosyć osobliwą postawą. Podzielacie to zdanie?

 

Polecamy też: Boruc, Chodakowska i... Poznaj wszystkie przyjaciółki Anny Lewandowskiej! Kim są?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.