Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córeczek. Fani zwracają uwagę na jeden szczegół

„Wszystko przede mną”, odpisała trenerka

Olga Figaszewska 18 września 2020 15:52
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Tworzą szczęśliwą i zgraną rodzinkę. Anna i Robert Lewandowscy niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Ze swoimi córeczkami – Klarą i Laura spędzają każdą chwilę. Maluchy rosną jak na drożdżach, a dumni rodzice dzielą się z fanami najnowszymi zdjęciami pociech. Każda fotografia ujmuje fanów pary. Wielbiciele trenerki nie mogą się napatrzeć, jak Klara z radością opiekuje się młodszą siostrą. Tak było i tym razem! Chociaż wśród komentarzy pojawiło się także ostrzeżenie, że taki stan nie potrwa długo i między siostrzyczkami wkrótce pojawią się pierwsze spory! Co na to Anna Lewandowska?

Siostrzana miłość

Anna Lewandowska co jakiś czas rozczula fanów nowymi zdjęciami swoich córeczek. Zazwyczaj udaje jej się uchwycić Klarę i Laurę w trakcie zabawy. Czasami widać, jak starsza pociecha pary stara się pomagać mamie w opiece nad maleństwem. Klara nie mogła się już doczekać, kiedy siostrzyczka pojawi się na świecie.

Pod najnowszym kadrem pojawiło się wiele komentarzy. Urocze zdjęcie córeczek Anna Lewandowska opatrzyła podpisem: „Siła sióstr”. Internauci są zgodni, że dziewczynki zbudują ze sobą cudowną relację i będą najlepszymi przyjaciółkami. Ta silna więź już się buduje. „Cudowna miłość 😍 Uwielbiam patrzeć, na moich synów. Chodź już się szczypią to są momenty super zabawy i wielkiej miłości ”, Cudne są, Klara pięknie się opiekuje młodszą siostrą, Power sisters love❤️❤️❤️❤️", „Super dziewczynki”, czytamy.

Nie zabrakło jednak wpisów od mam, które doświadczyły także drugiej strony medalu. „Z łezką w oku wspominam ten czas. Teraz się szczypią i kłócą znacznie częściej niż przytulają… ”, napisała Agata Rubik.

Anna Lewandowska odpisała: „Wszystko przede mną”.  „Oby nie, ale chyba rywalizacja między rodzeństwem jest czymś zupełnie normalnym”, dodała Agata Rubik.

Sami zobaczcie to urocze zdjęcie Klary i Laury!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧚 #mywholeworld #momoftwo

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.