URODZINY GWIAZD

Anna Lewandowska świętuje dzisiaj 32. urodziny! Tego możesz o niej nie wiedzieć…

Na koncie ma mnóstwo medali!

Monika Katarzyna Krupska 7 września 2020 09:00

Anna Lewandowska kończy dziś 32 lata! Trenerka i sportsmenka to prawdziwa królowa biznesu. Nie tylko prowadzi bloga, centrum treningowo-dietetyczne w Warszawie, ale i sprzedaje w sieci zdrowe produkty!

32. urodziny Anny Lewandowskiej - tego o niej nie wiecie

Mało kto jednak wie, że żona Roberta Lewandowskiego jest także Prezesem Olimpiad Specjalnych i wspiera wiele inicjatyw prospołecznych i charytatywnych. W dniu urodzin Annie składamy najserdeczniejsze życzenia.

Zobaczcie nasze wideo! Wiedzieliście, ile w karate tradycyjnym Anna zdobyła medali? Świetny wynik! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.