Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA SERIALI

Jak wygląda animowany Robert Lewandowski? Wziął udział w wyjątkowym projekcie dla dzieci

Zobaczcie zwiastun kreskówki „Kosmiczny wykop”!

Ksenia Krasko 18 września 2020 09:52
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak mógłby wyglądać Robert Lewandowski, gdyby był bohaterem kreskówki? Już wkrótce to sprawdzimy w serialu animowanym Kosmiczny wykop, którego głównym bohaterem jest słynny Lewy. Zwiastun kreskówki już pojawił się w sieci, a sądząc po komentarzach internautów, produkcja przyciągnie przed ekrany nie tylko młodszą widownię, ale i wszystkich fanów piłki nożnej.

Robert Lewandowski w serialu animowanym „Kosmiczny wykop”

Jak zapewniają twórcy, Kosmiczny wykop będzie kreskówką dla całej rodziny. Akcja dzieje się na kosmicznej planecie Spaceball, na którą zupełnie nieoczekiwanie trafia słynny piłkarz. Będzie musiał poradzić sobie z trudnym zadaniem, jakim jest skompletowanie drużyny i poprowadzenie jej do zwycięstwa podczas Galaktycznej Ligi. Serial ma połączyć świat science fiction ze światem sportu.

Produkcja to wspólne dzieło stacji TVN, duetu Bartosz Kędzierski i Paweł Pewny (twórcy Włatcy móch), oraz Orange Animation Studio. Za rysunki odpowiada David Szatarski.

Robert Lewandowski, Kosmiczny wykop
Fot. Mat. prasowe

Robert Lewandowski, Kosmiczny wykop
Fot. Mat. prasowe

„To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie”, mówi Robert Lewandowski.

„Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne?”, dodaje.

Pierwszy sezon serialu animowanego Kosmiczny wykop składa się z 26 odcinków, które pojawią się na antenie TVN, TVN 7, oraz w serwisie Player.pl już pod koniec września.

Będziecie oglądać? 

Źródło: TVN

Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.