Anna Lewandowska, VIVA! 2015, Sara Boruc, Be active, październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Bernard Hołdys
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska obraziła się na Sarę Boruc?!

Panie mają być ze sobą skonfliktowane!

Konrad Szczęsny 16 października 2018 19:55
Anna Lewandowska, VIVA! 2015, Sara Boruc, Be active, październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Bernard Hołdys

Zazdrość, rywalizacja a może zwyczajne nieporozumienie? Media rozgrzała do czerwoności informacja, jakoby Anna Lewandowska obraziła się na Sarę Boruc! Ile w tych doniesieniach jest prawdy i co było między paniami kością niezgody?

Anna Lewandowska obraziła się na Sarę Boruc?

Według informacji podanych przez jeden z dzienników, zarzewiem konfliktu była niedawna okładka pisma Be active, na której swoją imponującą sylwetkę zaprezentowała żona Artura Boruca. Redaktor naczelną miesięcznika jest Ewa Chodakowska, której relacje z Anną Lewandowską mają być napięte, mimo że oficjalnie panie nie żywią do siebie urazy i podkreślają, że grają do jednej bramki. Jednak to, według ich znajomych, jedynie gra pozorów. Dlatego też decyzja Sary Boruc, by pojawić się na okładce pisma, wywołała w żonie Roberta Lewandowskiego negatywne emocje.

„Sara była zdumiona reakcją Lewandowskiej. Ania zarzuciła jej, że weszła w komitywę z Ewą tylko po to, by ją wkurzyć”, twierdzi w rozmowie z Faktem znajoma żon piłkarzy.

Sara Boruc ograniczy kontakty z innymi WAGs?

Reakcja żony Roberta Lewandowskiego zniesmaczyła Sarę Boruc i sprawiła ponoć, że postanowiła ograniczyć kontakt zarówno z małżonką kapitana reprezentacji Polski, jak i innymi WAGs.

„Według niej zajmują się głupotami, a ona nie ma na to siły. Jej zdaniem Ania przesadza z dopatrywaniem się wszędzie spisków i intryg. Sara nie zamierza tłumaczyć się ze swoich decyzji ani nikogo przepraszać”, podkreśla informator tabloidu.

Czy te doniesienia mają coś wspólnego z prawdą czy są jedynie sensacją wykreowaną na potrzeby mediów?  

Sara Boruc Mannei, Be Active
Fot. Bernard Hołdys

Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
 

Sara Boruc Mannei, Be Active
Fot. Bernard Hołdys

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.