Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

,,Tak jak wszyscy, jestem tylko człowiekiem"

Wycieńczona, smutna... Taka jest na co dzień Anna Lewandowska?

Olga Figaszewska 5 listopada 2019 18:51
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Na Instagramie zaraża pozytywną energią. Jest motywacją i inspiracją dla swoich wiernych fanek. Nigdy nie widzimy jej smutnej czy przygnębionej. Na wszystko znajduje czas. Ale Anna Lewandowska nie jest maszyną bez uczuć. Zdarza się, że walczy ze zmartwieniami i bywa smutna. Trenerka postanowiła pokazać  swoim obserwatorom, że też miewa gorsze dni. Po burzy zawsze wychodzi słońce.

Anna Lewandowska o słabościach

Rzadko, ale miewa momenty, w których dopada ją gorsze samopoczucie. I mówi: ,,Tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem", a o tym chyba niektórzy zapominają. Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie poruszający wpis, który opatrzyła wymowną fotografią.

,,Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu.

Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨ Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie 👍ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ ANN ❤️", napisała Anna Lewandowska.

Wielbiciele gwiazdy są zachwyceni i poruszeni jej wyznaniem. Po raz kolejny żona Roberta Lewandowskiego pokazała swój dystans i naturalność. Internauci doceniają jej szczerość i teraz to oni, starają się ją wesprzeć pozytywnymi komentarzami.

„Jeszcze nigdy nie było mi tak blisko do Pani jak na tym zdjęciu 😉”, „Zawsze piękna. Z emocjami . Jak każdy z nas .”, „Właśnie dziś takich słów mi było trzeba…”, ,,We wszystkim należy szukać równowagi, nie da się być tylko miłym, tylko dobrym, tylko złym, tylko cudownym, trzeba pamiętać o tym, że to jest życie, a życie niesie nam czasami jakieś przesłanie. Być może żeby się zatrzymać, wyhamowac. Dać sobie czas dla siebie" piszą fani.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋ Rzadkooooo, bo rzadko to fakt🙈, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨ Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie 👍 ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ ANN ❤️✨ #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.