Anna Lewandowska córki
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią małą Laurę!

Tak przełamuje społeczne tabu. Fanki są zachwcone!

Olga Figaszewska 16 lipca 2020 12:11
Anna Lewandowska córki
Fot. Instagram

Wszystko wskazuje na to, że urlop Anny i Roberta Lewandowskich dobiegł końca. Para chętnie dzieliła się z fanami uroczymi rodzinnymi zdjęciami i filmikami, którymi zachęcali obserwatorów do aktywności fizycznej. Nie było mowy o nudzie. Anna Lewandowska wykorzystała ten czas do ładowania baterii przed kolejnymi wyzwaniami. Nie ukrywa, że ma zamiar zrealizować nowe projekty. Trenerka nie zwalnia tempa i po narodzinach Laury już wróciła do pracy. I chyba nie ma w tym nic dziwnego, że córeczki towarzyszą jej także podczas wypełnienia zawodowych obowiązków. Najnowsze zdjęcia rozczuliły fanów trenerki. Anna Lewandowska przełamuje na nich społeczne tabu!

Anna Lewandowska karmi piersią małą Laurę

Anna Lewandowska udowadnia, że można łączyć macierzyństwo z pracą.  Ale to wymaga to od niej dobrej organizacji i samozaparcia. Trenerka prosto z wakacji wylądowała na planie sesji zdjęciowej. O tym poinformowała swoich wielbicieli za pośrednictwem Instagrama.

„Już wiem, że najszybciej czas leci w trakcie urlopu i … wyzwań. Ale to znaczy, że i efekty są znacznie szybciej widoczne🤗 Piszcie w komentarzu, co się u Was zmieniło podczas wyzwania - jestem meeega ciekawa. Z kolei ja prosto z urlopu wylądowałam na sesji zdjęciowej do @supermenu_by_anna_lewandowska No i co? Brakowało mi tego!”, wyznała trenerka.

Na Instastories Anna Lewandowska zamieściła zakulisowe materiały. Na planie nie mogło zabraknąć jej córeczek: Klary i Laury, które mogły podglądać pracę mamy.

Na jednym ze zdjęć trenerka pokazała, jak w trakcie przygotowań na planie, otoczona przez stylistki fryzur i wizażystkę, karmi swoją dwumiesięczną córeczkę piersią. Żadne warunki nie są jej straszne!

Anna Lewandowska jeszcze po narodzinach Klary włączała się w akcje  propagujące  naturalne karmienie i wspierającej tworzenie miejsc przyjaznym mamom oraz ich maluchom. Dla trenerki to nie tylko zaspokojenie potrzeb żywieniowych córeczki, ale także naturalne budowanie relacji i bliskości. 

,,Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ", pisała trzy lata temu.  

Anna Lewandowska
Fot. Foto: Instagram/annalewandowskahpba/screen za Onet Sport

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Moms 🧚🏻‍♀️🏃‍♂️❤️ Motherhood - each is different, just as our stories and experiences are different. And that's beautiful. I am not exaggerating by saying that BEING A MOTHER is the most beautiful thing I've ever experienced in my life. ___________________________ Happy Moms 🧚🏻‍♀️🏃‍♂️❤️ — Macierzyństwo - każde inne, bo przecież każda z nas mam jest inna. Różne są też nasze historie i przeżycia. I to w tym jest piękne. Nie przesadzę ani trochę, jeśli powiem, że BYCIE MAMĄ to najpiękniejsza rzecz, jakiej doświadczyłam w życiu❤️ Dzięki temu lepiej rozumiem siebie i inne kobiety. Sama też jestem lepiej rozumiana. ______________ Tą REFLEKSJĄ razem z @ewapuchowska chcemy Was zaprosić do cyklu "Wywiadówek" oraz "Sztuk walk” 👉www.babybyann.com ➡️ @babybyann #mamydlamam #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night ✨ #momoftwo #Laura #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.