Oto wszystkie modele i ich ceny!

Sabina Zięba 22 czerwca 2020 15:05

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek - Klara ma trzy latka, Laura zaledwie dwa miesiące. Chętnie publikują w mediach społecznościowych urocze fotografie z najmłodszymi członkami swojej rodziny, jednak w taki sposób, by nie było widać ich twarzy. Wówczas fani zwracają uwagę na wózki, którymi wożą swoje pociechy. Okazuje się, że choć jest ich wiele, mają swoją ulubioną markę. Jaką?

Wszystkie wózki dziecięce Lewandowskich

Wiadomo, że para sportowców marzyła o większej rodzinie, dlatego z ogromną radością przywitali na świecie kolejną pociechę, mimo tego że... była zaskoczeniem! Anna Lewandowska w wywiadzie dla Sportowych Faktów WP jakiś czas temu wyznała: „Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann!”.

Ta wiadomość wywróciła ich życie do góry nogami, lecz równocześnie sprawiła, że byli niezwykle szczęśliwi i podekscytowani. Finalnie Klara na początku maja zyskała młodszą siostrę. Przez to, że dzieli je naprawdę niewielka różnica wieku, wiadomo, że będą miały ze sobą świetny kontakt. Już w mediach społecznościowych sportowców widać, że dziewczynki lubią przebywać w swoim towarzystwie. 

Dumni rodzice często zabierają je na wspólne spacery, z których chętnie pokazują rodzinne fotografie. Przyglądając się zamieszczanym przez Lewandowskich zdjęciom, można zauważyć, że nie pozbywali się oni wózków, w których wozili Klarę, lecz teraz dokupili modele do kompletu i wożą obie córeczki w niezwykle stylowych zestawach! Ile kosztują i jakiej są marki? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/6
Copyright @
1/6

Tu na zdjęciach widzimy model Mondial De Luxe Lounge Pure ekskluzywnej marki Emmaljunga za około 4000 zł.

2/6
wózki Lewandowskich
Copyright @Instagram @_rl9, @annalewandowskahpba
2/6

To model zaprojektowany dla aktywnych rodziców. Wózek Thule Glide 2 Jet jest idealny do biegania. Jego koszt to około 3 tysiące złotych.

3/6
Copyright @
3/6

Piękna gondola z kwiatową budą to Cybex Priam 2.0 Lux Platinum. Jest to ekskluzywny wózek wielofunkcyjny, który kosztuje 7 tysięcy złotych. W zestawie znajduje się zarówno gondola do wózka, stelaż i siedzisko do spacerówki, a także adaptery do montażu fotelika samochodowego. Lewandowscy mają dwa egzemplarze.

4/6
Copyright @
4/6

To model Cybex Priam 2.0 zaprojektowany przez Karolinę Kurkovą, czeską modelkę, znaną w szczególności z pokazów Victoria's Secret. Anna Lewandowska jako pierwsza w Polsce miała okazję testować ten model. Jego koszt to 6800 zł.

5/6
Copyright @
5/6

Ten elegancki czarny wózek z wyjątkową ramą w kolorze złotym, kołami trekkingowymi z mieniącymi się złotymi felgami oraz kultowymi złotymi skrzydłami na gondoli i siedzisku Lux, kosztuje od 7700 zł do ponad 8 tys. złotych. To Cybex z kolekcji Jeremy Scott. 

6/6
Copyright @
6/6

Wózek Cybex Koi Crystal Lized kosztuje około 7700 zł i pochodzi z kolekcji fashion. Klara jeździła nim już w 2017 roku. Teraz para dokupiła podobny model dla Laury z tej samej kolekcji.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…