Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę! Gwiazda na wakacjach zaszalała z wyglądem

Jak teraz wygląda?

Paulina Filipowicz 14 lipca 2020 10:00
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska to niekwestionowana inspiracja dla tysięcy kobiet, nie tylko w kwestiach sportu czy diety, ale również wyglądu. Gwiazda zachęca do wspólnych treningów i motywuje swoje fanki do działania. Obecnie Ania wraz z mężem Robertem Lewandowskim oraz córeczkami przebywa na urlopie, a na swoim profilu na Instagramie dzieli się bajecznymi zdjęciami z podróży. Wśród nich znajdziemy fotografie pięknych stylizacji, zdjęcie w objęciach Roberta czy to, na którym przytula dwie córki, pozujące w takich samych sukienkach. Fani zwrócili uwagę również na nową fryzurę trenerki! Jak teraz wygląda?

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę! Gwiazda na wakacjach zaszalała z wyglądem

Lewandowscy obecnie wypoczywają na urlopie na słonecznej Majorce. Mimo, że są na wypoczynku, aktywnie spędzają czas i nie rezygnują z treningów. Ania na swoim profilu na Instagramie kontynuuje cykl treningów live z udziałem znanych gości o nazwie #FighterChallenge. Trenerka nawet na wakacjach jest aktywna, również w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że nie znajduje czasu dla małej Laury i Klary. Córeczki są oczkiem w głowie Ani i Roberta, którzy starają się poświęcić dzieciom każdą wolną chwilę. Mała Klara również angażuje się we wspólne treningi z rodzicami, co dumna mama upamiętnia na Instagramie. Ostatnio Ania pokazała również swój nowy odmieniony look!

Trenerka rzadko decyduje się na drastyczne zmiany długości włosów czy ich koloru. O wiele częściej eksperymentuje za to z uczesaniem, za co ją uwielbiamy, bo dostarcza nam mnóstwo inspiracji. Tym razem postawiła na dobierany warkocz na środku głowy w stylu box braid. To fryzura, którą Ania już wielokrotnie nosiła w przeszłości. Trenerka ceni wygodę i komfort, więc często decyduje się na związane włosy w oryginale upięcia. Jak Wam się podoba taki look Ani Lewandowskiej?  

anna-lewandowska-zmienila-fryzure-gwiazda-na-wakacjach-zaszalala-z-wygladem
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

anna-lewandowska-zmienila-fryzure-gwiazda-na-wakacjach-zaszalala-z-wygladem
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

anna-lewandowska-zmienila-fryzure-gwiazda-na-wakacjach-zaszalala-z-wygladem
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Fighterchallenge 🔥 Jutro 1️⃣5️⃣ dzień wyzwania i LIVE o 18:30 ze mną i moim mężem @_rl9 ✔️Przygotujcie hantle lub butelki wody oraz ✔️gumy mini band (można bez, ale efekty będą inne) JUTRO CZAS NA WZMACNIANIE🔥🔥🔥 ____________________________ Tak sobie pomyślałam, że dziś Was trochę porozpieszczam. Poza propozycją jadłospisu z appki @Diet_Training_By_Ann, chciałabym wyróżnić kilka osób, do których po powrocie z urlopu nadam książki z podpisem, a także Vouchery na @supermenu_by_anna_lewandowska 👌 Co Wy na to? Kochani brawo ❤️ @kasiuniuniaa @amaya_diario @madkaboskabombelkowa @kasiakrzyzek @loulova_81 Proszę odezwijcie się do mnie na priv, chętnie poznam Was bliżej 🤗😍 Ps. Kostium z kolekcji dla @4f_official #4F #4Fteam #YourWay #jestem4F #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.