O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy z córeczką pojawili się na Oktoberfeście!

Mała Klara skradła całe show!

Olga Figaszewska 7 października 2019 07:17

Każdego roku rodzina Lewandowskich bierze udział w Oktoberfest. Niemieckie święto piwa nazywane jest „październikowymi dożynkami chmielnymi”, które organizowane jest w Monachium. Ubrani w charakterystyczne regionalne stroje po raz kolejny zachwycili, ale całe show skradła mała Klara!  

Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2019

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się relacja z wydarzenia na swoich Instagramach. Trenerka prezentowała się zjawiskowo w  tradycyjnej bawarskiej sukni. A na jednym ze zdjęć pozuje nawet z ogromnym kuflem piwa! Z kolei Robert Lewandowski postawił na kozulę w biało-czerwoną kratę, a stylizację uzupełnił czarnym kaszkietem.

Fanów najbardziej rozczulia fotografia, którą piłkarz Bayernu udostępnił na InstaStories. Pozuje na niej razem z Klarą. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie taty! 

Zobaczcie, jak rodzina Lewandowskich spędziła czas na Oktoberfest 2019! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.