O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy z córeczką pojawili się na Oktoberfeście!

Mała Klara skradła całe show!

Olga Figaszewska 7 października 2019 07:17

Każdego roku rodzina Lewandowskich bierze udział w Oktoberfest. Niemieckie święto piwa nazywane jest „październikowymi dożynkami chmielnymi”, które organizowane jest w Monachium. Ubrani w charakterystyczne regionalne stroje po raz kolejny zachwycili, ale całe show skradła mała Klara!  

Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2019

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się relacja z wydarzenia na swoich Instagramach. Trenerka prezentowała się zjawiskowo w  tradycyjnej bawarskiej sukni. A na jednym ze zdjęć pozuje nawet z ogromnym kuflem piwa! Z kolei Robert Lewandowski postawił na kozulę w biało-czerwoną kratę, a stylizację uzupełnił czarnym kaszkietem.

Fanów najbardziej rozczulia fotografia, którą piłkarz Bayernu udostępnił na InstaStories. Pozuje na niej razem z Klarą. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie taty! 

Zobaczcie, jak rodzina Lewandowskich spędziła czas na Oktoberfest 2019! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?