Mała Klara skradła całe show!

Olga Figaszewska 7 października 2019 07:17

Każdego roku rodzina Lewandowskich bierze udział w Oktoberfest. Niemieckie święto piwa nazywane jest „październikowymi dożynkami chmielnymi”, które organizowane jest w Monachium. Ubrani w charakterystyczne regionalne stroje po raz kolejny zachwycili, ale całe show skradła mała Klara!  

Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2019

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się relacja z wydarzenia na swoich Instagramach. Trenerka prezentowała się zjawiskowo w  tradycyjnej bawarskiej sukni. A na jednym ze zdjęć pozuje nawet z ogromnym kuflem piwa! Z kolei Robert Lewandowski postawił na kozulę w biało-czerwoną kratę, a stylizację uzupełnił czarnym kaszkietem.

Fanów najbardziej rozczulia fotografia, którą piłkarz Bayernu udostępnił na InstaStories. Pozuje na niej razem z Klarą. Widać, że dziewczynka jest oczkiem w głowie taty! 

Zobaczcie, jak rodzina Lewandowskich spędziła czas na Oktoberfest 2019! 

1/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Oktoberfest
Copyright @Instagram
1/6

Oktoberfest 2019

2/6
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/Anna Lewandowska
2/6

3/6
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/Anna Lewandowska
3/6

4/6
Robert Lewandowski
Copyright @Instagram/Robert Lewandowski
4/6

5/6
Robert Lewandowski
Copyright @Instagram/Robert Lewandowski
5/6

6/6
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/Anna Lewandowska
6/6

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.