EN_01349763_0256, Anna Dereszowska, Daniel Duniak, 2018 rok Viva! Photo Awards
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Historia miłości

Anna Dereszowska u boku ukochanego, Daniela Duniaka odnalazła szczęście i zrozumienie

Oto niezwykła historia ich miłości

Olga Figaszewska 7 stycznia 2022 08:55
EN_01349763_0256, Anna Dereszowska, Daniel Duniak, 2018 rok Viva! Photo Awards
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Odnaleźli przy swoim boku szczęście i miłość. Anna Dereszowska i Daniel Duniak stworzyli związek oparty na przyjaźni. Oboje mają silne charaktery, ale to nie przeszkodziło im w zbudowaniu trwałej relacji. „Jest niezwykle poukładany, a ja jestem chodzącym chaosem. Zdarzają się momenty, że się zagalopuję, ale wtedy Daniel stara się mnie stopować. Jest młodszy ode mnie, ale niezwykle dojrzały”, mówiła o partnerze Anna Dereszowska w jednym z wywiadów.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak – historia miłości

Anna Dereszowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Aktorka i jej partner nie pojawiają się również zbyt często na czerwonym dywanie. Starają się zachowywać pewną przestrzeń tylko dla siebie. Los postawił ich na swojej drodze w 2014 roku. Para poznała się na wakacjach.  Daniel Duniak z wykształcenia jest fotografem, ale dziś zajmuje się marketingiem.

Aktora wchodząc w ten związek miała obawy. Ale właśnie przy tym mężczyźnie odnalazła zrozumienie i miłość. ,,Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo, że to są raptem 4 lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie”, wspominała jakiś czas temu aktorka w wywiadzie dla Baby by Ann.

Od tamtej pory są nierozłączni. Aktorka ceni w nim troskliwość, wrażliwość i zaangażowanie. Wspólnie wychowują synka, Maksa i córeczkę gwiazdy z poprzedniego związku. Anna Dereszowska i Daniel Duniak pielęgnują swoją relację, chociaż zdarzają się też gorsze chwile, jak w każdym związku. „Bywa, że mocno się spieramy, bo obydwoje jesteśmy Koziorożcami. Upartymi, ambitnymi i potrzebującymi własnego świata”, mówiła aktorka.

Jeden z najtrudniejszych okresów mają sobą. Był to czas, którym spodziewali się narodzin synka., gdy Gwiazda wspomina, że w tamtym momencie huśtawki nastrojów były uciążliwe przede wszystkim dla jej partnera, Daniela. Wtedy najbardziej musieli popracować nad swoją relacją i okazać sobie wiele wyrozumiałości.

„To twardy zawodnik i to też mnie w nim fascynuje. Kłócimy się, ale to dobrze, bo to znaczy, że potrafimy wyrzucić z siebie negatywne emocje”, wspominała aktorka w jednym z wywiadów. I przyznaje, że synek jest najmocniejszym spoiwem ich związku. Silniejszym niż ślub.

Nie ukrywają, że oboje różnią się także w kwestii wychowania dzieci. Wielokrotnie się spierają na tym polu, ale zawsze pomaga im to wypracować kompromisy, ponieważ zawsze na pierwszym miejscu stawiają dobro pociech.

Zobacz też: Anna Dereszowska: „To był trudny czas. Prawie rozstaliśmy się w trakcie ciąży”

Anna Dereszowska, Daniel Duniak
Fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER

Co Anna Dereszowska ceni w swoim partnerze?

Tworzą patchworkową rodzinę, chociaż Anna Dereszowska nie ukrywa, że to trudna sztuka, ale możliwa do wykonania. Gdy gwiazda poznała Daniela Duniaka jej córka miała sześć lat. Ukochany aktorki wypracował sobie dobre relacje z dziewczynką.

„Wtedy dla niego wszystko było nowe i trochę był w tej sytuacji pogubiony. Na początku był bardzo zasadniczy w stosunku do Leny, ale zawsze zaangażowany. (…) Daniel pracuje and tym, żeby być fajnym tatą i żeby dawać dzieciakom dużo wsparcia, pokazać im świat takim, jakim mogliby go próbować kreować”, mówiła w 2020 roku w Baby by Ann.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak wciąż pracują nad swoim związkiem. „Nie zapominają o tym, by wciąż się nawzajem zaskakiwać, zapraszać na randki. ,,Nie jesteśmy związkiem idealnym i nie wydaje mi się, żeby takie istniały. Ale z wiekiem, gdy przybywa mi lat, wydaje mi się, że jestem coraz mądrzejsza. Mam w sobie więcej pokory, cierpliwości i świadomość, że nie ma ludzi i związków idealnych”, cytuje słowa aktorki Fakt.pl.

Zakochani budują teraz dom na Mazurach, ale nie planują wyprowadzki ze stolicy. „Nie przeprowadzamy się tam na stałe. Moje życie zawodowe toczy się w Warszawie, moja córka Lenusia ma tu szkołę, przyjaciół, drużynę siatkówki. Nie jesteśmy na to gotowi”, zwierzyła się gwiazda w wywiadzie dla VIVY!.

„Mieszkamy więc w Wawrze i budujemy dom na Mazurach. A że Daniel pochodzi z Warmii, kocha lasy i jeziora, a ja z tym regionem mam związane cudowne wspomnienia z dzieciństwa, uznaliśmy, że tam będzie nam dobrze. Będziemy mieć swój dom, będziemy zapraszać przyjaciół, a jeśli ktoś zechce przyjechać do nas odpocząć, to też będzie taka możliwość, bo podeszliśmy do tego przedsięwzięcia biznesowo i znajdzie się tam również przestrzeń na wynajem”, dodała aktorka w rozmowie z Katarzyną Piątkowską. 

Zobacz też: Anna Dereszowska pokazała romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym... Ale piękni!

Źródło: Fakt.pl, Baby by Ann, VIVA

Anna Dereszowska, Daniel Duniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.