EN_01349763_0256, Anna Dereszowska, Daniel Duniak, 2018 rok Viva! Photo Awards
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Historia miłości

Anna Dereszowska u boku ukochanego, Daniela Duniaka odnalazła szczęście i zrozumienie

Oto niezwykła historia ich miłości

Olga Figaszewska 7 stycznia 2023 11:03
EN_01349763_0256, Anna Dereszowska, Daniel Duniak, 2018 rok Viva! Photo Awards
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Odnaleźli przy swoim boku szczęście i miłość. Anna Dereszowska i Daniel Duniak stworzyli związek oparty na przyjaźni. Oboje mają silne charaktery, ale to nie przeszkodziło im w zbudowaniu trwałej relacji. „Jest niezwykle poukładany, a ja jestem chodzącym chaosem. Zdarzają się momenty, że się zagalopuję, ale wtedy Daniel stara się mnie stopować. Jest młodszy ode mnie, ale niezwykle dojrzały”, mówiła o partnerze Anna Dereszowska w jednym z wywiadów. Z okazji urodzin aktorki przypominamy historię ich miłości.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak – historia miłości

Anna Dereszowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Aktorka i jej partner nie pojawiają się również zbyt często na czerwonym dywanie. Starają się zachowywać pewną przestrzeń tylko dla siebie. Los postawił ich na swojej drodze w 2014 roku. Para poznała się na wakacjach.  Daniel Duniak z wykształcenia jest fotografem, ale dziś zajmuje się marketingiem.

Aktora wchodząc w ten związek miała obawy. Ale właśnie przy tym mężczyźnie odnalazła zrozumienie i miłość. „Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo, że to są raptem 4 lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie”, wspominała jakiś czas temu aktorka w wywiadzie dla Baby by Ann.

Od tamtej pory są nierozłączni. Aktorka ceni w nim troskliwość, wrażliwość i zaangażowanie. Wspólnie wychowują synka, Maksa i córeczkę gwiazdy z poprzedniego związku. Anna Dereszowska i Daniel Duniak pielęgnują swoją relację, chociaż zdarzają się też gorsze chwile, jak w każdym związku. „Bywa, że mocno się spieramy, bo obydwoje jesteśmy Koziorożcami. Upartymi, ambitnymi i potrzebującymi własnego świata”, mówiła aktorka.

CZYTAJ TAKŻE: Magdalena Walach i Paweł Okraska są małżeństwem od 20 lat. Na czym polega ich sekret? 

Jeden z najtrudniejszych okresów mają sobą. Był to czas, którym spodziewali się narodzin synka., gdy Gwiazda wspomina, że w tamtym momencie huśtawki nastrojów były uciążliwe przede wszystkim dla jej partnera, Daniela. Wtedy najbardziej musieli popracować nad swoją relacją i okazać sobie wiele wyrozumiałości.

„To twardy zawodnik i to też mnie w nim fascynuje. Kłócimy się, ale to dobrze, bo to znaczy, że potrafimy wyrzucić z siebie negatywne emocje”, wspominała aktorka w jednym z wywiadów. I przyznaje, że synek jest najmocniejszym spoiwem ich związku. Silniejszym niż ślub.

Nie ukrywają, że oboje różnią się także w kwestii wychowania dzieci. Wielokrotnie się spierają na tym polu, ale zawsze pomaga im to wypracować kompromisy, ponieważ zawsze na pierwszym miejscu stawiają dobro pociech.

Anna Dereszowska, Daniel Duniak
Fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER

Co Anna Dereszowska ceni w swoim partnerze?

Tworzą patchworkową rodzinę, chociaż Anna Dereszowska nie ukrywa, że to trudna sztuka, ale możliwa do wykonania. Gdy gwiazda poznała Daniela Duniaka jej córka miała sześć lat. Ukochany aktorki wypracował sobie dobre relacje z dziewczynką.

„Wtedy dla niego wszystko było nowe i trochę był w tej sytuacji pogubiony. Na początku był bardzo zasadniczy w stosunku do Leny, ale zawsze zaangażowany. […] Daniel pracuje nad tym, żeby być fajnym tatą i żeby dawać dzieciakom dużo wsparcia, pokazać im świat takim, jakim mogliby go próbować kreować”, mówiła w 2020 roku w Baby by Ann.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak wciąż pracują nad swoim związkiem. „Nie zapominają o tym, by wciąż się nawzajem zaskakiwać, zapraszać na randki. ,,Nie jesteśmy związkiem idealnym i nie wydaje mi się, żeby takie istniały. Ale z wiekiem, gdy przybywa mi lat, wydaje mi się, że jestem coraz mądrzejsza. Mam w sobie więcej pokory, cierpliwości i świadomość, że nie ma ludzi i związków idealnych”, cytuje słowa aktorki Fakt.pl.

Zakochani zbudowali dom na Mazurach, ale nie planują wyprowadzki ze stolicy. „Nie przeprowadzamy się tam na stałe. Moje życie zawodowe toczy się w Warszawie, moja córka Lenusia ma tu szkołę, przyjaciół, drużynę siatkówki. Nie jesteśmy na to gotowi”, zwierzyła się gwiazda w wywiadzie dla VIVY!.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Współpraca, która przerodziła się w miłość. Tak kochali się Ania Dąbrowska i Paweł Jóźwicki

„Mieszkamy więc w Wawrze i budujemy dom na Mazurach. A że Daniel pochodzi z Warmii, kocha lasy i jeziora, a ja z tym regionem mam związane cudowne wspomnienia z dzieciństwa, uznaliśmy, że tam będzie nam dobrze. Będziemy mieć swój dom, będziemy zapraszać przyjaciół, a jeśli ktoś zechce przyjechać do nas odpocząć, to też będzie taka możliwość, bo podeszliśmy do tego przedsięwzięcia biznesowo i znajdzie się tam również przestrzeń na wynajem”, dodała aktorka w rozmowie z Katarzyną Piątkowską.

Z okazji urodzin życzymy Annie Dereszowskiej dużo miłości i wszystkiego najwspanialszego!

Źródło: Fakt.pl, Baby by Ann, VIVA

Anna Dereszowska, Daniel Duniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.