Anna Dereszowska, dom
Fot. Instagram/Anchal Anna Kuk-Dutka
Domy gwiazd

Tak wyglądają wnętrza mazurskiego domu Anny Dereszowskiej!

Już dziś premiera jej programu "Budując marzenia"!

Aleksandra Frankowska 11 maja 2021 11:27
Anna Dereszowska, dom
Fot. Instagram/Anchal Anna Kuk-Dutka

O mazurskim domu Anny Dereszowskiej pisaliśmy już jakiś czas temu, chociaż był to jeszcze moment, w którym aktorka nie zdradziła w pełni planów nowego projektu. Teraz wiemy już, że dom, który Anna Dereszowska buduje na Mazurach, niedaleko Rynu wraz z narzeczonym Danielem Duniakiem połączony został z programem TVN Budując marzenia. Już od dziś można obejrzeć go na kanale TVN i TVN Style. Widzowie będą mogli zobaczyć niemal każdy etap tworzenia tej przestrzeni, poznać lokalne zwyczaje, a także samą parę, która podjęła decyzję o zmianie swojego życia i opuszczeniu Warszawy, na rzecz pełnych uroku Mazur. To bardzo odważny krok ze strony aktorki i jej partnera, jednak wnętrza, które właśnie ujrzały światło dzienne wskazują, że była to doskonała decyzja!

Czytaj też: Anna Dereszowska pokazała pierwsze zdjęcia z budowy domu!

To rodzinny projekt, bo realizujemy go z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszej i naszych dzieci. Robimy to z myślą, żeby tam spędzać jak najwięcej czasu, żeby tam była nasza przestrzeń. Pracujemy nad tym od ponad roku. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem formalności. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu - opowiadała gwiazda w programie Dzień Dobry TVN

Budując marzenia - nowy program Anny Dereszowskiej

Już dziś w telewizji TVN obejrzeć będzie można program Budując marzenia, w którym Anna Dereszowska pokaże swoje nowe miejsce na ziemi. Całkowita odmiana i przearanżowane życie będzie można śledzić przed telewizorami. Nie zabraknie wielu inspirujących momentów – widzowie zostaną przeprowadzeni przez każdy etap inwestycji na Mazurach i być może sami staną przed decyzją, która odmieni ich życie, tak jak to ma miejsce w przypadku Anny Dereszowskiej.

Lokalizacja absolutnie nie jest przypadkowa. Z dala od zgiełku miasta, w zacisznej okolicy, w miejscowości Ławki, nad małym jeziorem Szymonek. Ma to być miejsce, w którym będzie można całkowicie odpocząć, zresetować się, zebrać myśli i zapomnieć o wszystkim w otoczeniu malowniczej przyrody. Anna Dereszowska w programie przeniesie widzów do jej własnego świata, którego zupełnie nikt się nie spodziewa. Ujawni także motywacje, które kierowały nią i jej narzeczonym przy podejmowaniu tak ważnej, życiowej decyzji.

Program można obejrzeć w telewizji TVN Style w poniedziałki o 20:10, zaś od 16. maja w niedziele o 11:30 w TVN.

Zobacz też: Niezwykłe spotkanie z Anną Dereszowską! Jakie ma plany na jesień i jak pielęgnuje relacje z rodziną?

Projekt domu Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka autorstwa Anny Kuk-Dutki

Dla niecierpliwych, pierwsze, nie zaakceptowane jeszcze projekty wnętrz mazurskiego domu Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka pojawiły się na stronie internetowej oraz Instagramie pracowni architektonicznej Anchal Anny Kuk-Dutki. Wstępne projekty wyglądają niesamowicie. Dominujące kolory wnętrz to beże, szarości i brązy. Do dekoracji wykorzystano również wiele motywów geometrycznych, jak stożkowe lampy nad stołem w jadalni oraz dużych rozmiarów koła mi misy na ścianach. W salonie zaaranżowano zarówno część jadalną z drewnianym stołem, wypoczynkową z kominkiem i wygodną sofą i kuchnię w stylu dość surowym.

Na zdjęciach widzimy również sypialnię, w której dominują kolory ziemi, a także łazienkę z dużym oknem! Z pewnością wiele osób zwróci również uwagę na wolnostojącą wannę w kolorze szaro-beżowym, która jest punktem centralnym tego pomieszczenia.

Całość zaaranżowana przez firmę Anchal Anna Kuk-Dutka ma niesamowity styl i utrzymana została w nowoczesnym, aczkolwiek minimalistycznym stylu. Póki co, projekty nie zostały jeszcze finalnie zaakceptowane, jednak już pozwalają wyobrazić sobie niesamowity klimat, który zapanuje w mazurskim domu Anny Dereszowskiej. Jak podobają Wam się te wnętrza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.