Nowy Dom Anny Dereszowskiej
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Anna Dereszowska pokazała pierwsze zdjęcia z budowy domu!

Dokąd przeprowadza się aktorka?

Aleksandra Frankowska 1 marca 2021 13:27
Nowy Dom Anny Dereszowskiej
Fot. Instagram

Anna Dereszowska niedawno postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Wraz z partnerem przeprowadza się na Mazury, gdzie we wsi Ławki budują swój nowy dom. Będzie on mieścił się terenie gospodarstwa agroturystycznego, które należy do aktorki. Na swoim Instagramie gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie z budowy.

Zmiany w życiu Anny Dereszowskiej

Aktorka znana między innymi z roli Korby w kultowych Lejdis, w październiku 2020 poinformowała swoich fanów, że ma już dość wielkiego miasta. Wraz z partnerem podjęła decyzję o przeprowadzce na mazurską wieś. Dokładnie tam, w nowych okolicznościach planuje wraz z narzeczonym rozpocząć nowe życie. To dość duża zmiana, jednak Dereszowska zdaje się bardzo cieszyć z nowych planów na przyszłość. Na wsi z pewnością panować będzie sielski klimat, a we wnętrzach nie zabraknie naturalnych akcentów!

Anna Dereszowska pokazała nowy dom na Mazurach

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowego domu. Póki co, jego stan jest surowy, jednak widać już przepiękne, ogromne okno, z którego można podziwiać cudowną naturę i pić pyszną kawę o poranku.

Cały proces powstawania domu i gospodarstwa, które planuje prowadzić Dereszowska, zostanie ukazany w programie TVN Style pt. Budując marzenia. Aktorka na początku stycznia skończyła 40 lat i uznała, że to idealny czas na zmiany.

To rodzinny projekt, bo robimy to z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszych dzieci. Robimy to z myślą, żeby tam mieszkać, żeby tam była nasza przestrzeń. Pracujemy nad tym od prawie roku. Więc jakieś koncepcje już są, szukaliśmy inspiracji, przestrzeni. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem gruntu. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu - mówiła jakiś czas temu Dereszowska w Dzień dobry TVN.

Jak podoba Wam się pomysł aktorki na całkowitą zmianę swojego stylu życia? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?