Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina po raz pierwszy od rozstania zabrała głos. Ale tajemniczy wpis zniknął. Dlaczego?

Olga Figaszewska 23 listopada 2016 08:30
Angelina Jolie
Fot. East News

Po tym, jak ogłosili swoje rozstanie, eksmałżonkowie odeszli w cień. Gdzie teraz podziewa się Angelina Jolie? Kilka dni temu zabrała głos po raz pierwszy od rozstania. Ich związek trwał 12 lat, a teraz najgłośniejszy rozwód śledzi cały świat. „Najpiekniejsza para Hollywood” właśnie przeszła do historii. 

 

Gdzie jest Angelina? 

Angelina Joli po wydanym oświadczeniu ukrywała się przed mediami, chroniła prywatność swojej rodziny. Aż do teraz. W końcu przerwała milczenie.
Kilka dni temu, po raz pierwszy po rozstaniu z Bradem Pittem, aktorka przemówiła publicznie. Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym gwiazda wygłosiła przemówienie w ramach swojej działalności charytatywnej dla Międzynarodowego Trybunału Karnego. Wsparła politykę budowania świadomości ludzi, w kwestii praw najmłodszych, usprawnienia procesu zmiany przepisów, dotyczących bezpieczeństwa dzieci, a także zaostrzenia kar dla ludzi, którzy się nad nimi znęcają. „To promyk nadziei. Wierzę, że nowa polityka dotycząca praw dzieci powinna być przestrzegana. Szczególnie cieszy mnie zaangażowanie, obejmujące przestępstwa przeciwko najmłodszym. Gratuluję prokuraturze i wszystkim, którzy pracowali nad nowymi zasadami” - powiedziała Jolie. 

Uwadze mediów nie umknął wygląd i zachowanie gwiazdy. Ubrana skromnie w prosty, czarny kostium. Spokojna, wyważona.

Filmik dość szybko zniknął, a stało się to po sądowym uniewinnieniu Brada Pitta, od zarzucanych mu czynów znęcania się nad dziećmi. 

 

Polecamy też: Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali wstępną ugodę! Zobaczcie, co uzgodnili


Nieco chudszy, ale uśmiechnięty, Brad Pitt powrócił na czerwony dywan dużo szybciej niż się spodziewano. Doniesienia najbliższych świadczyły o tym, że mocno przeżywa ograniczenie kontaktów z dziećmi. Po raz pierwszy publicznie pojawił się na premierze filmu „Sprzymierzeni” w Los Angeles. Odpowiadał wtedy na pytania dziennikarzy, zwłaszcza te dotyczące wydarzeń z życia prywatnego. „To naprawdę bardzo urocze, wszyscy byli i są dla mnie naprawdę mili. To wspaniałe mieć z każdej strony tyle wsparcia” - powiedział dziennikarzowi E!News.

 

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

 

Śmierć miłości


To był jeden z najgłośniejszych rozwodów w historii show-biznesu. Prawdziwe okoliczności ich rozstania do tej pory  nie są znane. Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o stosowanie przemocy wobec dzieci, znęcanie się nad całą rodziną, a także wniosła o przyznanie nad nimi całkowitej opieki. I było oczywistym, że największa walka będzie się toczyć właśnie o prawa do opieki nad dziećmi. Doniesieniami zajęły sie odpowiednie instytucje. Rządowa agencja zajmująca sie ochroną dzieci stwierdziła, że nie doszło do żadnego aktu przemocy wobec rodziny. Również informacje rzekomych problemach Pitta z niekontrolowaną agresją, spowodowaną nadużywaniem alkoholu i narkotyków, okazały się nieprawdziwe. Czy Angelina skłamała? Mimo podpisanego na początku listopada porozumienia, gdzie oboje potwierdzają rolę Jolie jako głównego opiekuna, a także niedawnej uniewinniającej dezycji  Urzędu ds. Rodziny, aktorka twierdzi, iż jest gotowa przedstawić kolejne dowody znęcania się Brada nad dziećmi. 

 

Zobacz też: Śmierć miłości! Wszystkie powody rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta

 

Ciemna strona Angeliny
 


Media przypominają o skanadalach wokół aktorki. Sugerowano, że Angelina ma polityczne zapędy, a uniemożliwiać miał jej to własnie sam Brad. Jolie planowała zamieszkać z dziećmi w Wielkiej Brytnanii i prowadzić działalność humanitarną. Wiązałoby się to jednak z ograniczeniem kontaktów Brada z dziećmi. Ze względu na swoją pracę w Los Angeles, nie mógłby poświecać im wystarczająco dużo czasu. 
Tym razem również postawiła na swoim. Wystąpiła o rozwód.

Jej życiorys zawsze stanowił wdzięczny temat dla tabloidów. A kontrowersji wokół jej osoby nigdy nie brakuje. Zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Jako nastolatka marzyła by zostać modelką. Kiedy okazało się, że na zrobienie kariery nie ma najmniejszych szans, zaczeła się tatuować i samookaleczać. Podobno przez lata zmagała się z depresją. Wielokrotnie deklarowała biseksualizm. Była w długoletnim związku z kobietą - Jenny Shimizu. Wiele razy mówiło się o skłonnościach aktorki do agresji. 

 

W sprawie rozwodu para wydała jedynie lakoniczne oświadczenia i nie publikuje nowych informacji na swój temat. Kiedy dowiemy się prawdy? Na rozwiązanie tej tajemnicy zapewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. 

 

Zobacz też: Wojna o majątek? Zobacz o co będą walczyć w sądzie Angelina Jolie i Brad Pitt

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.