Angelina Jolie i Brad Pitt
BRANGELINA

Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali wstępną ugodę! Zobaczcie, co uzgodnili

Weronika Bruździak-Gębura 3 października 2016 12:38
Angelina Jolie i Brad Pitt

Ich rozwód śledzi cały świat. Uważana za idealne małżeństwo "najpiękniejsza para Hollywood" w połowie września z hukiem ogłosiła decyzję o rozstaniu. Początkowo wydawało się, że rozwód odbędzie się z dala od mediów. Tak się jednak nie stało.

 

Zaledwie kilka dni później pod adresem Brada Pitta wyciekły oskarżenia o uderzenie syna na pokładzie prywatnego samolotu. W związku z tymi podejrzeniami wobec aktora toczy się postępowanie FBI dotyczące możliwości znęcania się nad 15-letnim synem.

Następnie Angelina zaczęła oskarżać Brada o problemy z agresją, narkotykami i alkoholem. W Internecie pojawiły się doniesienia, że aktorka zamierza pozbawić męża opieki nad sześciorgiem dzieci. Komentatorzy zastanawiali się też, jak para podzieli ogromny majątek (400 milionów dolarów!).

 

Polecamy też: Po trupach do... polityki. Czy Angelina Jolie rozwodzi się z Bradem Pittem przez ambicje polityczne?

 

Angelina Jolie i Brad Pitt zawarli ugodę

Wydawało się, że dalszym oskarżeniom nie będzie końca, aż w sobotę portal TMZ ogłosił, że para podpisała wstępną ugodę. Ustalenia dotyczą przede wszystkim dzieci. Zdecydowanie wygrała aktorka, która dostała prawo do tymczasowej opieki. Dzieci zostaną z nią przynajmniej do 20 października.
Surowe zasady dotyczą za to Brada Pitta: z dziećmi będzie mógł spotykać się tylko pod nadzorem kuratora, który ostatecznie zdecyduje, czy Pitt w ogóle może się z nimi widywać. Oprócz tego, aktor musi poddawać się regularnym badaniom na obecność narkotyków i alkoholu.
Pitt i Jolie pójdą też na indywidualną terapię oraz na wspólną terapię rodzinną razem z dziećmi.
Wszystko po to, by para porozumiała się polubownie i publicznie nie prała brudów.
Tym bardziej, że aktorzy mają do rozwiązania jeszcze kilka istotnych spraw, takich jak podział majątku i alimenty.

 

Zobacz też: Wojna o majątek? Zobacz o co będą walczyć w sądzie Angelina Jolie i Brad Pitt

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…