Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Wrona podjął ważną decyzję... Zmienia się dla żony?

Zofia Zborowska jest zachwycona!

Weronika Kostyra 29 października 2019 11:56
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Fot. Instagram @zborowskazofia

Andrzej Wrona podjął ważną decyzję! Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich siatkarzy oraz mąż Zofii Zborowskiej właśnie poinformował swoich fanów, że postanowił przejść na weganizm. Zrobił to pod wpływem filmu dokumentalnego The Game Changers. Sportowiec zaznaczył jednak, że na razie weganinem zostaje na trzy tygodnie. Zamierza w tym czasie sprawdzić, jak zmienią się jego wyniki badań.

Dlaczego Andrzej Wrona przeszedł na weganizm?

Jego żona Zofia Zborowska jest wielką miłośniczką zwierząt oraz kilku lat wegetarianką. Z pewnością decyzja męża bardzo ją cieszy. Jednak to nie ona nakłoniła go do przejścia na dietę roślinną. Największy wpływ na Andrzeja Wronę wywarł obejrzany film. „Obejrzałem The Game Changers na Netflixie i „trochę” mnie zamurowało. Postanowiłem spróbować. Pierwszy cel - 3 tygodnie VEGAN. Potem robię badania krwi i porównuje wyniki. Nie będzie lekko także trzymajcie kciuki. Zobaczymy czy z takiego miłośnika mięsa jak ja można zrobić weganina. Będę Was informował o postępach. PS. Żona zachwycona”, napisał sportowiec.

The Game Changers przedstawia poszukiwania optymalnej dla zdrowia diety przez zawodnika UFC Jamesa Wilksa. Sportowiec spotyka się z naukowcami i ekspertami, by ostatecznie dość do wniosku, że dla wydajności człowieka najlepsza jest dieta wegańska. Film przedstawia liczne korzyści dla zdrowia takiego rozwiązania.

Andrzej Wrona będzie informował fanów o postępach swojego „eksperymentu”. Kto wie, może po upływie trzech tygodni postanowi go przedłużyć? 

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.