O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska po raz pierwszy skomentowała swój ślub z Andrzejem Wroną!

Aktorka nie ukrywa radości i ekscytacji. Co powiedziała?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2019 20:27

Oni są dowodem na to, że cichy ślub w gronie najbliższych jest w show-biznesie możliwy! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w miniony wtorek, 13 sierpnia 2019 roku. O tym, że zdecydowali się sformalizować związek, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz po raz pierwszy szczęśliwa panna młoda powiedziała, jak czuje się w roli żony!

Zofia Zborowska o ślubie z Andrzejem Wroną

Na weselu pary bawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu, z Anną Lewandowską, Magdaleną Cielecką i Bartoszem Gelnerem oraz Martą Wierzbicką na czele. Ceremonia odbyła się w plenerze, elementem dekoracyjnym zaś była zawieszona w wielu miejscach siatka, będąca odniesieniem do pasji pana młodego.

Goście obecni na przyjęciu ochoczo zamieszczali w sieci zdjęcia, dokumentujące ten szczególny dla państwa młodych moment. A jak swoją nową życiową rolę skomentowała Zofia Zborowska?

Córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego nie ukrywa ekscytacji! Na pytanie, jak czuje się w roli żony, odparła dziennikarzom Pudlka jedynie: „Najlepiej!”

Jak udało się ustalić redaktorom serwisu, po ślubie Zofia Zborowska będzie nosiła dwa nazwiska: Zborowska-Wrona.

Państwu młodym raz jeszcze serdecznie gratulujemy! A w galerii możesz zobaczyć zdjęcia z uroczystości  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.