O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska po raz pierwszy skomentowała swój ślub z Andrzejem Wroną!

Aktorka nie ukrywa radości i ekscytacji. Co powiedziała?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2019 20:27

Oni są dowodem na to, że cichy ślub w gronie najbliższych jest w show-biznesie możliwy! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w miniony wtorek, 13 sierpnia 2019 roku. O tym, że zdecydowali się sformalizować związek, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz po raz pierwszy szczęśliwa panna młoda powiedziała, jak czuje się w roli żony!

Zofia Zborowska o ślubie z Andrzejem Wroną

Na weselu pary bawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu, z Anną Lewandowską, Magdaleną Cielecką i Bartoszem Gelnerem oraz Martą Wierzbicką na czele. Ceremonia odbyła się w plenerze, elementem dekoracyjnym zaś była zawieszona w wielu miejscach siatka, będąca odniesieniem do pasji pana młodego.

Goście obecni na przyjęciu ochoczo zamieszczali w sieci zdjęcia, dokumentujące ten szczególny dla państwa młodych moment. A jak swoją nową życiową rolę skomentowała Zofia Zborowska?

Córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego nie ukrywa ekscytacji! Na pytanie, jak czuje się w roli żony, odparła dziennikarzom Pudlka jedynie: „Najlepiej!”

Jak udało się ustalić redaktorom serwisu, po ślubie Zofia Zborowska będzie nosiła dwa nazwiska: Zborowska-Wrona.

Państwu młodym raz jeszcze serdecznie gratulujemy! A w galerii możesz zobaczyć zdjęcia z uroczystości  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.