Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska
O TYM SIĘ MÓWI

Zaproszenie na ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony to hit internetu!

Zobaczcie, o co poprosili swoich gości!

Olga Figaszewska 6 września 2019 15:51
Zofia Zborowska, Zosia Zborowska, Andrzej Wrona, ślub
Fot. Instagram @zofiazborowska

Nie kryją się już ze swoim szczęściem. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub 13 sierpnia. Parze udało się zachować informację o swoim wielkim dniu w tajemnicy… Aktorka za namową fanów postanowiła odpowiedzieć na pytania dotyczące tego niezwykłego wydarzenia. Teraz zdecydowała się zamieścić w sieci zaproszenie ślubne. Z pewnością będzie inspiracją dla przyszłych panien młodych.

Zaproszenie ślubne Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Miłość przyrzekali sobie w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Wszystkich zachwycił klimat wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.  Wspaniałe kwiatowe dekoracje, muzyka, okoliczności przyrody… Ceremonia odbyła się w plenerze w Villa Omnia w Trębkach Nowych.  Na przyjęciu bawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. Nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej, Magdaleny Cieleckiej czy Marty Wierzbickiej.

Młoda para zamiast kwiatów poprosiła, by goście zamiast kwiatów przynieśli karmę dla psów, która potem zostanie przekazana schronisku. Wszystko było zawarte na oryginalnym zaproszeniu, którym Zofia Zborowska postanowiła podzielić się z fanami za pośrednictwem Instagrama. W jednym z nagrań przyznała, że wymyślała je wspólnie z ukochanym. Przy okazji, gwiazda zachęciła swoich obserwatorów, by zainspirowali się ich pomysłem podczas tworzenia zaproszeń na swój wielki dzień.

„Skoro już mowa o zaproszeniu, to chciałam Was zachęcić, by zamiast kwiatów ciętych i innych niepotrzebnych prezentów, prosić gości o karmę dla schroniska (a tym leniwym, co nie chcą nosić, mówcie, by przynieśli np. obroże na kleszcze”, napisała aktorka na Instagramie.

Jak Wam się podoba?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tyle razy prosiliście żebyśmy pokazali zaproszenie ślubne... także ten...no...włala 😜🤷🏼‍♀️🐶 Zaproszenie pisała @wieska_my_life_after_adoption a narysowała nas przezdolna @anarudak 🙌🏼😘❤️ a skoro już mowa o zaproszeniu to chciałam Was zachęcić by zamiast kwiatów ciętych i innych niepotrzebnych prezentów prosić gości o karmę dla schroniska (a tym leniwym co nie chcą nosić mówcie by przynieśli np obroże na kleszcze 😜) my dzięki naszym kochanym Gościom uzbieraliśmy całe auto darów dla @schronisko 🖤🐶🐾 raz jeszcze dziękujemy z całego serca 🖤🙌🏼🖤 @w_kracze #zaproszenie #anarudak #schronisko

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 #rozmaŻona

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.