Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska spędziła sylwestra bez męża. Odpowiedziała na zarzuty internautki

Jej słowa ucinają wszelkie spekulacje

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2023 10:04
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z rodzicami. To właśnie w ich towarzystwie witała Nowy Rok. Jedna z internautek zamieściła złośliwy komentarz i zarzuciła dziennikarce, że spędza zbyt mało czasu z ukochanym. Aleksandra Kwaśniewska postanowiła odpowiedzieć i rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Aleksandra Kwaśniewska spędziła Sylwestra z rodzicami

Tworzą jedną z najpiękniejszych i zgranych par. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach kochają się, wspierają,  trwają u swojego boku na dobre i na złe. Wspólnie kroczą przez życie i budują szczęśliwą przyszłość. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu we wrześniu 2012 roku. Niewiele mówią o swojej relacji i strzegą swojego życia prywatnego. W mediach społecznościowych dzielą się z obserwatorami pięknymi zdjęciami i dowcipnymi opisami ukrytymi w hasztagach. Co jest sekretem ich udanej relacji?

„Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać”, mówiła Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Faktem.

W jednym z ostatnich postów współprowadząca Miasto kobiet wyznała, że spędza sylwestrową noc z rodzicami i zażartowała w hasztagach.

Sprawdź też: Aleksandra Kwaśniewska radzi, jak odpowiadać na niestosowne pytania podczas Wigilii. Bingo!

„No to co Dziubeńki? Byle był lepszy niż trzy poprzednie. Spędzam sylwestra z rodzicami. Nie rozwodzę się. Swoją drogą Kuba śpi od 22.00, ale jakby co wiecie to nie ode mnie”, napisała. Pod wpisem nie zabrakło życzeń i zachwytów.

„Zgadza się piekna rodzinka ❤️Para prezydencka jedyna z klasą ”, „Pomyślności w nowym roku 🥂🎉” , „Wszystkiego Najlepszego dla Was a w szczególności dla najlepszej prezydentowej, jaką mieliśmy ❤️❤️❤️”, czytamy.

Tymczasem jedna z internautek zarzuciła ukochanej muzyka, że zaniedbuje męża i spędza z nim za mało czasu. Aleksandra Kwaśniewska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

„Jak co roku? Pozostawiony? Biedny małżonek? No fascynujące doprawdy. Na nowy rok życzę co nieco wiary w wolną wolę, pragmatyzm i komunikację. A Kuba nie spędził z nami świąt przypadkiem? I nie poleciał na koncerty chwilę przed sylwestrem? Co pani wie na ten temat? Bo ja wszystko, ale pani jakaś taka bardziej wyrywna do dzielenia się z innymi”, skomentowała.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Sprawdź też: Mówiono, że to tylko przelotny romans... Oto historia miłości Małgorzaty Szumowskiej i Mateusza Kościukiewicza

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Viva! listopad 2012

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.