Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła fanom życzenia wielkanocne. Powiało smutkiem

Dziennikarka nie ukrywa zmęczenia pandemią koronawirusa...

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2021 06:08
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Od ponad roku świat zmaga się z pandemią koronawirusa. To już drugie święta wielkanocne, które – zgodnie z zaleceniami – spędzamy w domu w bardzo wąskim gronie. Do tej sytuacji nawiązała na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka złożyła fanom osobiste, choć dosyć nietypowe życzenia...

Agnieszka Woźniak-Starak podniosła się po osobistej tragedii

Blisko dwa lata temu straciła ukochanego męża w tragicznym wypadku. Na jakiś czas zniknęła całkowicie z życia publicznego. Od czasu do czasu publikowała jedynie zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. W tym trudnym czasie Agnieszka Woźniak-Starak zaszyła się w swojej posiadłości w Konstancinie pod Warszawą. W tym niewyobrażalnie trudnym czasie towarzyszyli jej czworonożni przyjaciele oraz rodzina.

Jednak ku uciesze fanów, w 2020 roku postanowiła wrócić do aktywności zawodowej. Najpierw do New Once Radio, gdzie prowadzi autorską audycję, zaś we wrześniu do „Dzień Dobry TVN”. W programie stworzyła duet z Ewą Drzyzgą i opinie widzów potwierdzają, że był to strzał w dziesiątkę. Obie świetnie się uzupełniają.

Czy nadejdzie dzień, w którym Agnieszka Woźniak-Starak zakończy pracę w telewizji? Jak zdradziła w rozmowie z cyklu Into the Leader’s Mind to scenariusz nie tyle niewykluczony, co prawdopodobny!

„Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami”, zapewniła.

Póki co jednak wciąż pozostaje aktywna zawodowa oraz w mediach społecznościowych. W najnowszym wpisie złożyła życzenia fanom z okazji świąt wielkanocnych. Są one jedyne w swoim rodzaju, choć bardzo aktualne!

Czytaj także: Szczere wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: „Moja druga ciąża miała poważną wadę genetyczną”

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji dla „VIVY!”, marzec 2015

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła fanom życzenia z okazji Wielkanocy

Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” nawiązała w nich do panującej od ponad roku na świecie pandemii koronawirusa. Przyznała, że nic nie jest takie, jak przedtem i zdaje sobie sprawę z tęsknoty wszystkich za normalnością. Agnieszka Woźniak-Starak ma pewność, że już niebawem sytuacja ulegnie poprawie... Dodała przy tym, że sama odczuwa skutki pandemii i jest nią zwyczajnie zmęczona.

„W te mało świąteczne, dziwne Święta życzę Wam dużo zdrowia, spokoju i cierpliwości. A za roku musi być już naprawdę lepiej i w końcu wesoło! Bo ile można?”, pyta retorycznie.

W komentarzach fani oraz internauci również złożyli prezenterce najlepsze życzenia i wyrazili nadzieję, że pandemia niebawem dobiegnie końca...  

Czytaj także: Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Mówi o żałobie i nawróceniu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.