Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni!

Ostatni film jej męża walczy o Złote Lwy!

Redakcja VIVA.PL 21 września 2019 19:48
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po tragicznej śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego. Opublikowała ostatnio wzruszający wpis na swoim Instagramie, dziękując fanom za wsparcie, ale nie wróciła do pracy, co jest całkowicie zrozumiałe. Pomimo trudnych chwil, nie mogła zrezygnować z premiery ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, którego uroczysty pokaz odbył się wczoraj w Gdyni. Dzisiaj ponownie pojawiła się na Festiwalu.

Agnieszka Woźniak-Starak na Festiwalu filmowym w Gdyni

Trwa właśnie gala zamknięcia festiwalu. Ukryta gra, ostatni film, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak walczy w Konkursie Głównym o prestiżowe Złote Lwy.

Wraz z dziennikarką na gali pojawili się także rodzice Piotra Woźniaka-Staraka oraz jego siostra Julia. Mimo że sytuacja jest dla nich bardzo bolesna, postanowili w ten sposób złożyć hołd tragicznie zmarłemu producentowi. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak, Jerzy Starak
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?