Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni!

Ostatni film jej męża walczy o Złote Lwy!

Redakcja VIVA.PL 21 września 2019 19:48
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po tragicznej śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego. Opublikowała ostatnio wzruszający wpis na swoim Instagramie, dziękując fanom za wsparcie, ale nie wróciła do pracy, co jest całkowicie zrozumiałe. Pomimo trudnych chwil, nie mogła zrezygnować z premiery ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, którego uroczysty pokaz odbył się wczoraj w Gdyni. Dzisiaj ponownie pojawiła się na Festiwalu.

Agnieszka Woźniak-Starak na Festiwalu filmowym w Gdyni

Trwa właśnie gala zamknięcia festiwalu. Ukryta gra, ostatni film, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak walczy w Konkursie Głównym o prestiżowe Złote Lwy.

Wraz z dziennikarką na gali pojawili się także rodzice Piotra Woźniaka-Staraka oraz jego siostra Julia. Mimo że sytuacja jest dla nich bardzo bolesna, postanowili w ten sposób złożyć hołd tragicznie zmarłemu producentowi. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak, Jerzy Starak
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.