Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni!

Ostatni film jej męża walczy o Złote Lwy!

Redakcja VIVA.PL 21 września 2019 19:48
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po tragicznej śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia publicznego. Opublikowała ostatnio wzruszający wpis na swoim Instagramie, dziękując fanom za wsparcie, ale nie wróciła do pracy, co jest całkowicie zrozumiałe. Pomimo trudnych chwil, nie mogła zrezygnować z premiery ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka, którego uroczysty pokaz odbył się wczoraj w Gdyni. Dzisiaj ponownie pojawiła się na Festiwalu.

Agnieszka Woźniak-Starak na Festiwalu filmowym w Gdyni

Trwa właśnie gala zamknięcia festiwalu. Ukryta gra, ostatni film, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak walczy w Konkursie Głównym o prestiżowe Złote Lwy.

Wraz z dziennikarką na gali pojawili się także rodzice Piotra Woźniaka-Staraka oraz jego siostra Julia. Mimo że sytuacja jest dla nich bardzo bolesna, postanowili w ten sposób złożyć hołd tragicznie zmarłemu producentowi. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak, Jerzy Starak
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.