Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami rodzinną fotografią!

Tenisistka opowiedziała o pierwszych dniach macierzyństwa

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2020 11:28
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Słynna tenisistka i jej maż, Dawid Celt nie posiadaą się z radości. Szczęśliwi rodzice spędzają ze swoją pociechą każdą chwilę. Teraz Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami zdjęciem ze spaceru z synkiem. Sportsmenka wygląda zjawiskowo!

Agnieszka Radwańska na zdjęciu z synkiem

Pod koniec lipca Agnieszka Radwańska po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się mały Jakub. Informację o narodzinach dziecka zamieścił w sieci dumny tata. ,,Jakub jest już z nami", napisał na Twitterze. To dla obojga rodziców wyjątkowy i intensywny czas. Doświadczają wspaniałych emocji.

Niedawno wybrali się na rodzinny spacer, z którego relacja pojawiła się na profilu tenisistki. Widać, ze Agnieszka Radwańska promienieje i macierzyństwo jej służy. Wygląda kwitnąco, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Chociaż w hashtagach dołączonych do wpisu zdradziła, że synek nie daje jej zbyt długo pospać, nie widać po niej zmęczenia.

,,Spacerek👨‍👩‍👦😎☺ #rodzinnyspacer #cudnyczas #malospania #mamąbyć #rodzicielstwo", napisała Agnieszka Radwańska. 

Fani w licznych komentarzach pospieszyli z komplementami! 

,,Pięknie wygladasz mamusiu", ,,Pięknie 💖🌹Zdrówka dla Was Pani Agnieszko ", ,,Pięknie Pani wygląda, macierzyństwo służy', czytamy. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.