Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami rodzinną fotografią!

Tenisistka opowiedziała o pierwszych dniach macierzyństwa

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2020 11:28
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Słynna tenisistka i jej maż, Dawid Celt nie posiadaą się z radości. Szczęśliwi rodzice spędzają ze swoją pociechą każdą chwilę. Teraz Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami zdjęciem ze spaceru z synkiem. Sportsmenka wygląda zjawiskowo!

Agnieszka Radwańska na zdjęciu z synkiem

Pod koniec lipca Agnieszka Radwańska po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się mały Jakub. Informację o narodzinach dziecka zamieścił w sieci dumny tata. ,,Jakub jest już z nami", napisał na Twitterze. To dla obojga rodziców wyjątkowy i intensywny czas. Doświadczają wspaniałych emocji.

Niedawno wybrali się na rodzinny spacer, z którego relacja pojawiła się na profilu tenisistki. Widać, ze Agnieszka Radwańska promienieje i macierzyństwo jej służy. Wygląda kwitnąco, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Chociaż w hashtagach dołączonych do wpisu zdradziła, że synek nie daje jej zbyt długo pospać, nie widać po niej zmęczenia.

,,Spacerek👨‍👩‍👦😎☺ #rodzinnyspacer #cudnyczas #malospania #mamąbyć #rodzicielstwo", napisała Agnieszka Radwańska. 

Fani w licznych komentarzach pospieszyli z komplementami! 

,,Pięknie wygladasz mamusiu", ,,Pięknie 💖🌹Zdrówka dla Was Pani Agnieszko ", ,,Pięknie Pani wygląda, macierzyństwo służy', czytamy. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.