Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po raz pierwszy zostali rodzicami. Chłopiec czy dziewczynka?

Para wybrała piękne imię!

Gabriela Czernecka 27 lipca 2020 08:52
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Agnieszka Radwańska urodziła! Tenisistka właśnie po raz pierwszy została mamą. Radosną nowinę przekazał fanom dumny ojciec dziecka, Dawid Celt. Poznajcie szczegóły.

Agnieszka Radwańska urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt właśnie po raz pierwszy zostali rodzicami. Małżeństwo zaledwie kilka dni temu świętowało trzecią rocznicę ślubu. Przypomnijmy, że tak naprawdę pierwszy raz spotkali się w 2008 roku na turnieju w Czechach, ale wówczas tylko powiedzieli sobie „cześć”. Kilka lat później on został jej sparingpartnerem, a potem jednym z trenerów. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, a ich uczucie rodziło się z czasem. Dziś są nierozłączni i kilka miesięcy temu potwierdzili doniesienia mediów, że spodziewają się dziecka.

W wywiadzie dla viva.pl jakiś czas temu tenisistka opowiedziała o tym, że stara się utrzymać aktywność fizyczną w ciąży. ,,Troszkę gram w tenisa, ale bardzo spokojnie. I jeszcze pewnie parę razy wyjdę na kort. Ze dwa lata temu jedna z zawodniczek brała udział w turniejach do szóstego miesiąca ciąży, ale uważam, że to przesada. Zawsze byłam fanką rolek i roweru i z tym akurat muszę się niestety pożegnać na te kilka miesięcy. Dmucham na zimne", zdradziła Katarzynie Piątkowskiej.

Z kolei w rozmowie ze sport.pl. wyjawiła: „No na pewno te priorytety się zmieniają. Oczywiście, na początku było trochę obawy i trochę nerwów, co będzie, jak będzie i czy dam radę. Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że te nerwy wrócą gdzieś tam w końcówce. Tak naprawdę wiadomo, że to jest dla mnie nowa sytuacja i nowa odpowiedzialność. Zupełnie inny etap w życiu”. mówi Agnieszka Radwańska.

Dziś dziecko Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta jest już na świecie. Tenisistka urodziła chłopca. Para dała dziecku na imię Jakub. Dumny tata podzielił się z fanami dobrą wiadomością na Twitterze: „Jakub jest już z nami”, podpisał fotografię synka.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.