Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela znalazła się w ogniu krytyki!

„Jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki”, piszą internauci

Olga Figaszewska 12 września 2019 15:01
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Maciej Peli wkrótce skończy dwa miesiące. Na początku września małżeństwo postanowiło wybrać się w pierwszą, dużą rodzinną podróż. Aktorka i tancerka opublikowała w sieci serię fotografii z tej malowniczej wyprawy. Jeden z kadrów rozzłościł internautów. Dlaczego?

Agnieszka Kaczorowska-Pela: dokąd wybrała się z mężem i córeczką?

Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem i córeczką, Emilką wyjechali w rocznicową podróż do Włoch. Tam rok temu stanęli na ślubnym kobiercu. „Podróż z niemowlakiem to duże wyzwanie...już wiemy, że pakowanie to niełatwa sprawa, ale pewnie z każdym kolejnym wyjazdem będzie łatwiej... 😌Zbieramy doświadczenia i przyzwyczajamy Emilkę do rodzinnego podróżowania”, napisała gwiazda.

Wyprawa zajęła im  około dwudziestu godzin. Zatrzymywali się dwukrotnie na noclegi. Miejsce postoju zawsze było dostosowywane do potrzeb maleństwa.

„Podróż przebiegła bezproblemowo... zobaczymy jak będzie w tę stronę”, dodała Agnieszka Kaczorowska-Pela pod jednym z ostatnich postów.

Para przebywa w ostatnim punkcie ich podróży - Mediolanie, gdzie wybrali się na krótki spacer, lunch i za chwilę wracają do domu.

Gwiazda postanowiła się podzielić z fankami kadrami z tej niezwykłej wyprawy. Ale nikt nie spodziewał się, że jedna z fotografii wywoła prawdziwą burzę w komentarzach. Okazuje się, że obserwatorki tancerki zbulwersowało zdjęcie, na którym gwiazda trzyma swoją córeczkę w chuście i pozuje na tle wodospadu. Większość z nich podkreślała, że taka wędrówka z niemowlakiem to dość niebezpieczny wybór.

,,Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście", ,,Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? A jakbyś się przewróciła? A pajacyk? Mówię tu o nóżkach. To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia to żal bardzo córeczki", czytamy w komentarzach.

,,Wędrówka trwała całe 4 minuty, ścieżką wyłożoną betonową płytą... od parkingu pod wodospad. Wychodzenie z dzieckiem na spacer po krzywych polskich chodnikach to też niebezpieczny wybór?", zapytał Maciej Pela, stając w obronie żony.

,,Jesteś niesamowity ;) mówię o tym jak troszczysz się o dziewczyny, nawet tutaj w sieci . Weź je przytul i olej te komentarze, zawsze  znajdzie się ktoś kto wie lepiej jak masz żyć ;) szkoda energii", odpowiedziała mu jedna z fanek.

Mamy nadzieję, że z tej rodzinnej podróży Agnieszka Kaczorowska-Pela przywiezie piękne wspomnienia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.