Przyszłą mamę zastąpi starsza koleżanka

Rafał Kowalski 4 lutego 2019 08:02

Dance, Dance, Dance ma być przebojem Telewizji Polskiej. Program, w którym gwiazdy i rozpoznawalni tancerze będą odtwarzać układy znane z teledysków, pojawi się na antenie dopiero za kilka tygodni, ale poznaliśmy już prowadzących i jurorów programu. Prawdopodobnie w ostatniej chwili produkcja show musiała zrezygnować z udziału Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.

Dance, Dance, Dance bez Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Nowy skład jury

W jednym z ostatnich wydań Pytania na śniadanie gośćmi prowadzących byli Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska. To właśnie z nich złożona będzie komisja oceniająca uczestników. Super Express podał jednak informację, że pierwotnie produkcja chciała zatrudnić w roli jurora Agnieszkę Kaczorowską-Pelę.

Niestety plany twórców pokrzyżowała jej ciąża i zbliżający się termin porodu. „Mogłaby nie dotrwać do końca programu. Produkcja nie może pozwolić sobie na to, aby w którymś z odcinków jej zabrakło. Agnieszka ostatecznie nie podpisała umowy. Jej miejsce zajmie równie doświadczona tancerka i aktorka, Ida Nowakowska”, twierdzi informator dziennika. „Agnieszkę najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w kolejnej edycji”, dodaje, dając nadzieję fanom tancerki i aktorki, która za ocenianie innych miała otrzymać aż 100 tysięcy złotych.

A jakie emocje czekają widzów show? To zdradziła Ewa Chodakowska. „To będzie najbardziej spektakularny show i wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w telewizji będzie połączona rzeczywistość ze światem generowanym komputerowo. Będzie wykorzystana technologia mapping video, czyli to, że widzowie i my, jurorzy, będziemy przeniesieni do świata teledysków. Fenomenalne rozwiązania, będzie się działo!", obiecała trenerka.

Jak będzie wyglądał program bez Agnieszki dowiemy się już na wiosnę. Z dobrych informacji, w show pojawią się inni ulubieńcy widzów – Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. To oni poprowadzą format. Będziecie oglądać? 

1/5
Ida Nowakowska pod studiem TVN
Copyright @
1/5

To właśnie Ida Nowakowska zasiądzie w jury nowego show TVP

2/5
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Copyright @Marcin Tumasz
2/5

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie dostała programu przez ciążę

3/5
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Copyright @Marcin Tumasz
3/5

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie dostała programu przez ciążę

4/5
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Copyright @Marcin Tumasz
4/5

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie dostała programu przez ciążę

5/5
Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kaczorowska-Pela
Copyright @Instagram @agakaczor
5/5

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie dostała programu przez ciążę

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.