O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie wystąpi w tanecznym show przez ciążę. Straci duże pieniądze

Przyszłą mamę zastąpi starsza koleżanka

Rafał Kowalski 4 lutego 2019 08:02

Dance, Dance, Dance ma być przebojem Telewizji Polskiej. Program, w którym gwiazdy i rozpoznawalni tancerze będą odtwarzać układy znane z teledysków, pojawi się na antenie dopiero za kilka tygodni, ale poznaliśmy już prowadzących i jurorów programu. Prawdopodobnie w ostatniej chwili produkcja show musiała zrezygnować z udziału Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.

Dance, Dance, Dance bez Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Nowy skład jury

W jednym z ostatnich wydań Pytania na śniadanie gośćmi prowadzących byli Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska. To właśnie z nich złożona będzie komisja oceniająca uczestników. Super Express podał jednak informację, że pierwotnie produkcja chciała zatrudnić w roli jurora Agnieszkę Kaczorowską-Pelę.

Niestety plany twórców pokrzyżowała jej ciąża i zbliżający się termin porodu. „Mogłaby nie dotrwać do końca programu. Produkcja nie może pozwolić sobie na to, aby w którymś z odcinków jej zabrakło. Agnieszka ostatecznie nie podpisała umowy. Jej miejsce zajmie równie doświadczona tancerka i aktorka, Ida Nowakowska”, twierdzi informator dziennika. „Agnieszkę najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w kolejnej edycji”, dodaje, dając nadzieję fanom tancerki i aktorki, która za ocenianie innych miała otrzymać aż 100 tysięcy złotych.

A jakie emocje czekają widzów show? To zdradziła Ewa Chodakowska. „To będzie najbardziej spektakularny show i wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w telewizji będzie połączona rzeczywistość ze światem generowanym komputerowo. Będzie wykorzystana technologia mapping video, czyli to, że widzowie i my, jurorzy, będziemy przeniesieni do świata teledysków. Fenomenalne rozwiązania, będzie się działo!", obiecała trenerka.

Jak będzie wyglądał program bez Agnieszki dowiemy się już na wiosnę. Z dobrych informacji, w show pojawią się inni ulubieńcy widzów – Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. To oni poprowadzą format. Będziecie oglądać? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.