Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska o dzieciństwie: „To kosztowało mnie najwięcej stresu”

„Z tym się wiązały docinki w szkole”, dodawała

Olga Figaszewska 20 maja 2021 15:05
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska jest spełnioną kobietą w życiu zawodowym i prywatnym. Wkrótce po raz drugi jej rodzina się powiększy. Gwiazda poświęca swój czas najbliższym. W najnowszym wywiadzie aktorka wróciła wspomnieniami do czasów swojego dzieciństwa. Jako mała dziewczynka Agnieszka Kaczorowska zachwycała na scenie i przed kamerą. Życie dzieliła między szkołę, taneczny parkiet i serial.  Dość wcześnie zaczęła karierę.  Nie zawsze było jej łatwo. „Z tym się wiązały docinki w szkole”, mówi. 

Agnieszka Kaczorowska o dzieciństwie

Ma na swoim koncie liczne sukcesy. Związała się z tańcem i aktorstwem. Agnieszka Kaczorowska jest młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. W jej życiu wiele się działo, spędzała kolejne godziny na próbach, treningach. W najnowszym wywiadzie z Oskarem Netkowskim dla Dzień Dobry TVN, gwiazda przyznała, że czasami pytano ją, czy doświadczyła prawdziwego dzieciństwa. Pomimo wielu obowiązków miała czas, żeby posiedzieć na trzepaku, pobawić się na boisku z rówieśnikami.

„Miałam, ale wyglądało inaczej, niż przeciętnie. Zawsze miałam czas, żeby posiedzieć na trzepaku z koleżankami itd. Miałam jednak dużo więcej obowiązków, musiałam nadrobić lekcje, bo wracałam z treningów o 22. Musiałam być lepiej zorganizowana, ale byłam szczęśliwym dzieckiem”, mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka nie ukrywa, że dzięki systematyczności i konsekwencji udało jej się bez trudu nadrabiać wszystkie zaległości. W szkole również uczęszczała na dodatkowe zajęcia. „Dobrze się uczyłam i wszystko miałam ogarnięte. Trzeba znać oczywiście umiar. Kiedy sama uczyłam w szkole tańca, widziałam, jak dziecko ma 7 dni w tygodniu zajęcia dodatkowe - to nie jest dobre”, dodaje w najnowszym wywiadzie dla dzieńdobry.tvn.pl.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska: „Początek drugiej ciąży był ogromnym wyzwaniem, potem przyszło supersamopoczucie”

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska wystąpiła przed obiektywem VIVY! w 2015 roku

Przeczytaj też: Od Bożenki z Klanu do bogini seksu! Zobacz, jak zmieniała się Agnieszka Kaczorowska!

Agnieszka Kaczorowska o dziecięcej karierze. Dlaczego chciała porzucić aktorstwo?

Zdarzały się jej chwile wątpienia i bezsilności. Nie zawsze aktorka dawała radę godzić tak wiele obowiązków. Agnieszka Kaczorowska tańczyła, a potem pędziła na plan serialu Klan, gdzie wciela się w rolę Bożenki. Ta kreacja przyniosła jej sympatię publiczności. Tak naprawdę, dzięki pieniądzom zarobionym w produkcji  mogła spełniać swoje marzenie o tańcu.

„Kiedy przychodziło duże męczenie, co zdarzało się w gimnazjum, to mama pytała mnie, czy z czegoś nie rezygnujemy. Ja chciałam zrezygnować z serialu, a to dlatego, że to kosztowało mnie najwięcej stresu. Z tym się wiązały docinki w szkole itd. Mama zawsze kazała mi to przemyśleć kilka dni. Mówiła, że taniec towarzyski jako sport kosztuje, a ja pracując w serialu, zarabiałam na to. Mama zaznaczała, że nie wie, czy na wszystko jej wtedy wystarczy. To była zawsze fajna i partnerska rozmowa”, dodała.

Agnieszka Kaczorowska otworzyła się także na temat rozstania rodziców. Gdy była mała podjęli decyzję o rozwodzie. Z perspektywy czasu, gwiazda przyznała: „Tak się potoczyło życie moich rodziców i ja tego nie oceniam, wybrali to, co było dla nich najlepsze”.

Sama nigdy nie przechodziła okresu buntu i przyznaje, że to zasługa jej pasji. W dodatku zawsze była przy niej mama i to na nią mogła liczyć w każdej chwili. „Byłyśmy cały czas razem i mieszkałyśmy razem, więc ona jedyna mogła mnie obserwować. Moje rodzeństwo było już dorosłe. Ale nie miałam prawdziwego buntu, bo miałam tę pasję. Miałam nawet czas, że chciałam z tańca towarzyskiego zrezygnować i zaczęłam chodzić na hip-hop. Szybko zrozumiałam, że to nie jest moja bajka”, wyznała Oskarowi Netkowskiemu.

Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też: „Nawet w pracy jestem przede wszystkim mamą, która karmi piersią i jest przy dziecku!”

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska w sesji VIVY! 2015 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.