Tego nie pokazały kamery!

Gabriela Czernecka 24 maja 2018 12:03

Za nami ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Para zaliczyła już nawet debiut jako książę i księżna Sussex, gdzie szeroko komentowano stylizację Meghan. Na jaw wciąż wychodzą jednak kolejne szczegóły ślubu pary. Wśród gości dopatrzono się wyjątkowej kobiety, a Harry wykonał wyjątkowy gest w stronę swojej babci. Tego nie udało się jednak zarejestrować kamerom. Oto 9 rzeczy, które mogliście przeoczyć na ślubie księcia Harry'ego i księżnej Meghan!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: ciekawostki

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbył się 19 maja 2018 roku o godzinie 13.00 (polskiego czasu) w kaplicy św. Jerzego. Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi, rodzina i przyjaciele oraz... tysiące ludzi przed telewizorami. Młoda para początkowo wydawała się być zestresowana tym wydarzeniem, ale szybko oswoiła się z sytuacją i poddała magii chwili.

Choć wiele telewizji prowadziło wówczas relację na żywo ze ślubu Harry'ego i Meghan (naszą możecie podejrzeć tutaj>>), to niewielu udało się uchwycić te momenty! Niewielu zwróciło na te momenty uwagę. O co chodzi? Specjalnie dla Was zebraliśmy fragmenty uroczystości, które mogliście przeoczyć!  

1/9
Książę Harry, książę William
Copyright @Forum
1/9

Zwróciliście uwagę na to, jak książę Harry przybył na swój ślub? O tym, że w towarzystwie księcia Wiliama to dało się zauważyć, ale panowie najpierw podjechali…minivane. Był to samochód marki Mercedes, ale panowie wysiedli z samochodu odrobinę wcześniej i dalszą drogę pokonali na piechotę. Dzięki temu tłum fanów mógł przywitać się z panem młodym.

2/9
Najbardziej wzruszające momenty ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
2/9

Jak na widok przyszłej żony zareagował książę Harry? „Wyglądasz przepięknie. Tęskniłem za Tobą[, powiedział, gdy zobaczył Meghan. 

3/9
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: dzieci, druhny i paziowie
Copyright @East News
3/9

Niewielu wie, że wśród gości na ślubie księcia Harry’ego i Meghan pojawiła się… hiszpańska niania małego księcia George’a i księżniczki CharlotteMaria Borallo.

4/9
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: dzieci, druhny księżniczka Charlotte, książę George
Copyright @Forum
4/9

Meghan postanowiła, że nie będzie miała na swoim ślubie honorowej druhny, bo ma zbyt wiele przyjaciółek i nie chce wybierać spośród nich. To nie znaczy, że przyjaciółki Meghan nie pojawiły się na ślubie. Zaraz po pannie młodej, do koaplicy weszła Jessica Mulroney, która służyła małżonce Harry'ego pomocą m.in. z welonem i trenem, gdy para poszła podpisać akt małżenstwa.

5/9
ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @
5/9

Kamerom nie udało się tego zarejestrować, ale zgodnie z protokołem wszystkie panny młode muszą skinąć głową do królowej na znak szacunku. Oczywiście Meghan również uczyniła ten gest, gdy odśpiewywano hymn God Save The Queen.

6/9
Książę Harry, księżna Meghan
Copyright @East News
6/9

Wydawałoby się, że przejazd młodej pary karocą niczym nas nie zaskoczy, a tymczasem, gdy powóz konny przejeżdżał obok królowej Elżbiety i księcia Filipa, Meghan pochyliła głowę na znak szacunku, a książę Harry zasalutował.

7/9
Suknia ślubna Meghan Markle
Copyright @East News
7/9

Takich słów nikt się nie spodziewał. Co powiedziała Meghan, gdy wyszła z kościoła i zobaczyła tłumy fanów. Z jej ust padło wulgarne słowo: „O Fuck” (O Kur*wa), z kolei Harry odrzekł: „Chyba muszę się napić”. Słyszeliście o tym?

8/9
księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
8/9

Podczas przejażdżki powozem, księżna Meghan i książę Harry ku uciesze fanów znów się pocałowali!

9/9
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Copyright @ABC News/screen
9/9

Nie jest tajemnicą, że Harry i Meghan chcą jak najszybciej założyć rodzinę. Gdy dziekan Windsoru mówił, że małżeństwo to „fundament życia rodzinnego, w którym pojawiają się dzieci”, Harry znacząco uśmiechnął się do Meghan.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.