Sabina Zięba 24 lutego 2017 09:15
1/12
Copyright @Materiały prasowe
1/12

Już 3 marca o godzinie 20.00 na Polsacie wyemitowany zostanie pierwszy odcinek najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Ten program, początkowo nadawany w ciągu sześciu lat przez TVN, w delikatnie zmienionym formacie w 2014 roku przejęła Telewizja Polsat.

 

Polecamy też: Jak powstawał "Pokot"? Mamy ekskluzywne zdjęcia z planu filmu - zdobywcy berlińskiego Niedźwiedzia

 

Dotąd odbyło się już 20 polskich edycji! Mimo wielu kontuzji, którym ulegają uczestnicy show, wciąż nie brakuje chętnych do stanięcia w szranki na parkiecie. Nic dziwnego - wielu uczestników programu gwiazdami stało się dopiero po nim. W jury, podobnie jak w poprzedniej edycji, zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović, Beatę Tyszkiewicz i Michała Malitowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. A kto zatańczy tym razem? Odpowiedź w naszej galerii! 

 

2/12
Copyright @Materiały prasowe
2/12

Monika Mariotti to znana aktorka serialowa, pół-Włoszka, pół-Polka. Widzowie znają ją m. in. z ról w "Nie rób scen" i "Przepisie na życie", a aktualnie z "Drugiej szansy", w której gra u boku Małgorzaty KożuchowskiejPasją aktorki są podróże oraz języki - posługuje się aż sześcioma! W wywiadzie dla Wirtualnej Polski o sobie mówiła: "Jestem aktorką i definiuję się jako aktorka. Ale oprócz tego robię programy podróżnicze, które strasznie mi się podobają, więc jestem też wokalistką, podróżniczką i nauczycielką włoskiego. Uczyłam przez 17 lat i nadal uczę, bo uwielbiam tę pracę. Za to z wykształcenia jestem filologiem rosyjskim."

 

Polecamy też: Wieczny amant usidlony. Czy Rafał Maserak stanie niebawem na ślubnym kobiercu?

 

Towarzyszy jej najpopularniejszy tancerz show - Rafał Maserak. Już dwukrotnie doprowadził on partnerujące mu aktorki do zwycięstwa - Annę Muchę w 2009 i Julię Kamińską w 2010 roku, a w sumie brał udział już w 17 polskich edycjach.

 

3/12
Copyright @Materiały prasowe
3/12

Michał Malinowski to 26-letni aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy, znany szerszej publiczności z roli Norberta w "Na wspólnej" oraz z "Pierwszej miłości". Jego hobby to m.in. jazda konna, nurkowanie i żeglarstwo. Lubi też podróże i bywa spontaniczny: "Najlepsze wakacje spędziłem na drugim roku studiów. Spakowałem plecak, stanąłem na wylotówce i zacząłem łapać stopa. Chciałem jechać do Maroka, ale niepostrzeżenie wylądowałem w Turcji. Za to właśnie kocham autostop. W 2 miesiące zjechałem 17 krajów (...). W ciągu dwóch miesięcy nie wydałem więcej niż 1000 zł. Spałem w namiocie, na stacjach benzynowych, plażach, w klasztorach, na ławkach w parku" - mówił w Super Expressie.

 

W programie partneruje mu Agnieszka Kaczorowska, której sławę przyniosła rola Bożenki w "Klanie". W postać tę wciela się już 18 lat! Od 2010 roku jest również Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich. W poprzednich edycjach show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" uczyła tańca m. in. Rafała Maślaka czy Krzysztofa Wieszczka, z którym to wygrała trzecią edycję.

 

Polecamy też: Co go oburza? Czy potrafi oszczędzać? I co kupił narzeczonej? Szczery wywiad z Rafałem Maślakiem

 

4/12
Copyright @Materiały prasowe
4/12

Mariusz Kałamaga to polski artysta kabaretowy znany z kabaretu Łowcy.B, do którego należał do końca 2014 roku. Od 2015 roku możemy go usłyszeć w RMF FM i to właśnie w tym radiu podczas porannej audycji "Wstawaj, szkoda dnia" do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zaprosiła go tancerka Walerija Żurawlewa. Tancerka będzie partnerowała mu w 7. edycji show.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS premierowy zwiastun! Czy też zwariujesz ze szczęścia?

 

5/12
Copyright @Materiały prasowe
5/12

Kolejną uczestniczką programu jest Iwona Cichosz, czyli ubiegłoroczna Miss Świata Głuchoniemych. Co ciekawe, ta 26-letnia kobieta nie słyszy od urodzenia. Na co dzień zajmuje się tłumaczeniem języka migowego i pantomimą. W tym roku ma również mieć premierę film dokumentalny o życiu dziewczyny i jej rodzinie, w której od pokoleń nikt nie słyszy. Jak sobie poradzi w show? Sama mówi: "Muzykę można czuć przez ruch partnera i wibracje na swoim ciele. A dzięki aparatowi słuchowemu słyszę muzykę na swój sposób". Partnerował jej będzie Stefano Terrazzino, tancerz, który uczestniczył już w 9 edycjach show, a partnerował m. in. Justynie Steczkowskiej czy Katarzynie Glince. Wygrał program czterokrotnie - z Kingą Rusin w 2006 roku, Agatą Kuleszą w 2008 roku oraz Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz w 2014 roku.

 

Polecamy też: Włoska opowieść tancerza "Tańca z gwiazdami" - Stefano Terrazzino zaprasza na Sycylię...

 

6/12
Copyright @Materiały prasowe
6/12

Paulina Chylewska jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Swoją karierę w TVP zaczęła już
w wieku 18 lat! Obecnie prezentuje serwisy sportowe i to właśnie z tym rodzajem dziennikarstwa jest do tej pory kojarzona. O sobie w wywiadzie dla Populady mówiła: "W życiu jestem bardzo konkretna, zadaniowa i zawsze staram się ogarnąć wszystko, co się dzieje. Jeśli jest bardzo źle, to najpierw popłaczę, ale już za chwilę ocieram łzy i zastanawiam się, co zrobić, by było dobrze. Nie załamuję się, nie panikuję, tylko myślę, jak rozwiązać problem, który się pojawił."

 

Jej partnerem będzie Jacek Jeschke, który do tej pory dwukrotnie uczestniczył w show - w zeszłym roku wygrał program z Anną Karczmarczyk, a w jesiennej edycji towarzyszył Ewie Błachno.

 

Polecamy też: "PolandJa", czyli opowieść jak poradzić sobie w polskiej rzeczywistości

 

7/12
Copyright @Materiały prasowe
7/12

Marcin Korcz to aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Szerszej publiczności dał się poznać w "Przyjaciółkach", "Pierwszej miłości", "Rodzinie zastępczej" czy "Mieście 44". W ubiegłym roku uzyskał nominację do Telekamer 2017 w kategorii "Nadzieja telewizji". W wywiadzie dla Plastra Łódzkiego mówił: "Fakt, że gram takie a nie inne role nie bierze się znikąd. Widać takie mam predyspozycje. Pewnie jest to również zasługa mojej aparycji. Ale nie powiedziałbym o sobie, że jestem nieśmiały. W każdej nowej sytuacji potrzebuję po prostu czasu, żeby poczuć się pewnie, jak się to już stanie, jestem wśród osób śmiało „komunikujących o swoich potrzebach”." W programie aktorowi partnerować będzie Wiktoria Omyła, która w poprzedniej edycji debiutowała w show u boku Adama Zdrójkowskiego.

 

Polecamy też: Rzym, słońce i Małgorzata Kożuchowska - zobacz kulisy wyjątkowej sesji!

 

8/12
Copyright @Materiały prasowe
8/12

Robert Koszucki to aktor filmowy i teatralny. Był Misterem Polski 1997 i reprezentował Polskę w konkursie Mister World w 1998 roku. Grał w wielu polskich serialach, m. in. w "Czasie honoru", "Samym życiu", "Na krawędzi" czy "Plebanii". W wywiadzie dla populada.pl mówił: "Charakterystyką tych czasów jest młodość, teraźniejszość. Starość nie jest atrakcyjna, niestety. Osobiście czerpię wiedzę od doświadczonych, a więc starszych osób. Uczę się od nich dystansu do życia, poczucia humoru. (...) To dotyczy ról, jak i życia prywatnego. Dla mnie starość jest pozytywna. Jest wielu świetnych, starych aktorów, ale starość nie jest dziś w modzie. Uważam, że stary aktor na scenie jest jakby zwierciadłem życia. To coś najpiękniejszego – pozwolić aktorowi (aktorce) wyjść na scenę i pokazać życie. Kto to zrobi lepiej, autentyczniej, jak nie stary aktor? Starość uczy pokory. To slogan, ale przemawiający do mnie. Zamierzam długo pracować."

 

Jego partnerką w najnowszej edycji show będzie Hanna Żudziewicz. Brała udział w czterech edycjach programu i tańczyła w 2014 roku z Mateuszem Banasiukiem, w 2015 z Marcinem Najmanem, w 2016 z Izuagbem Ugonohem i w tym samym roku z Robertem Wabichem, z którym zwyciężyła ostatnią edycję.

 

Polecamy też: Hubert Urbański w VIVIE! „W swoich oczach bardzo się zmieniłem”

 

9/12
Copyright @Materiały prasowe
9/12

Dominika Gwit to aktorka znana m. in. z "Przepisu na życie" i "Singielki". W zeszłym roku wydała swoją pierwszą książkę "Moja droga do nowego życia", w której opowiada swoją historię i problemy z wagą. W najnowszej edycji programu zatańczy w parze z Żorą Korolyovem, który dotychczas już czterokrotnie uczestniczył w show partnerując Katarzynie Cerekwickiej, Agnieszce Cegielskiej czy Karolinie Gorczycy.

 

Polecamy też: "Dużo zwrotów akcji". "Seks będzie również”. Czego dowiedzieliśmy się na planie "Singielki"?

 

10/12
Copyright @Materiały prasowe
10/12

Tomasz Zimoch to polski dziennikarz i komentator sportowy. Znany jest z emocjonalnych komentarzy i relacji imprez sportowych. Warto wspomnieć, że w 2015 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Przez swój kontrowersyjny wywiad dla czasopisma "Dziennik Gazeta Prawna" zakończył współpracę z Polskim Radiem i obecnie można go usłyszeć w Radiu Zet. W programie partnerować mu będzie Paulina Biernat, która do tej pory brała udział w trzech edycjach - w 2010 roku tańczyła z Arturem Barcisiem, w 2011 z Michałem Szpakiem, a w 2014 z Jackiem Lenartowiczem.

 

Polecamy też: Ciąg dalszy niesamowitych wakacji Edyty Herbuś. Gdzie aktorka koi nerwy po rozstaniu?

 

11/12
Copyright @Materiały prasowe
11/12

Natalia Szroeder to młoda, 21-letnia piosenkarka. Najbardziej znana jest z nagranego z Liberem hitu "Teraz Ty" i polskich preselekcji do Eurowizji. W zeszłym roku miała premierę jej płyta "Natinterpretacje". W wywiadzie dla portalu polki.pl mówiła: "Ciężko jest mi wyobrazić sobie samą siebie wykonującą inny zawód... Z pewnością gdybym z jakiegoś powodu nie mogła zawodowo zajmować się muzyką, chciałabym pozostać w twórczych klimatach i wyżywać się artystycznie w inny sposób. Swoich sił próbowałabym pewnie w teatrze, filmie, tańcu lub szeroko pojętej kulturze. Uwielbiam pracować z ludźmi i tworzyć dla ludzi! Ale na szczęście mocno wierzę w to, że każdy sam kreuje swoje przeznaczenie, więc nie wyobrażam sobie życia bez muzyki!".

 

Na parkiecie partnerował jej będzie Jan Kliment, który w programie dotychczas dzięsięciokrotnie brał udział i aż 8 swoich partnerek doprowadził do podium! Tańczył m. in. z Nataszą Urbańską, Katarzyną Grocholą, Edytą Górniak, Ewą Kasprzyk czy Cleo. Ciekawostką jest, że ten pochodzący z Czech tancerz ukończył technikum ze specjalnością metalurgii i w swoim zawodzie pracował... całe 2 dni!

 

Polecamy też: Na scenie Cleo „wie jak użyć mowy ciała”. A w naszej sesji w bardziej romantycznej odsłonie

 

12/12
Copyright @Materiały prasowe
12/12

Kasia Sawczuk to młodziutka, bo 20-letnia aktorka, którą już mogliśmy zobaczyć w "Czasie honoru", "Belfrze" czy "Mieście 44". Partnerował jej będzie Wojciech Jeschke, który w tamtym roku debiutował w programie w parze z Urszulą Dębską. Co ciekawe, Fakt donosi, że chłopak Kasi, Patryk Pniewski, jest zazdrosny o jej udział w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": "Trening, treningiem, ale po nim Kasia mogłaby wrócić do domu. A ona całe wieczory spędza u Wojtka i jego brata Jacka, którzy mieszkają razem. Imprezują i bawią się na całego, a to nie w smak Patrykowi. Kasia tłumaczy mu, że musi dobrze poznać Wojtka, by na parkiecie widać było dobrą chemię między nimi, ale Patryka to nie przekonuje" - czytamy.

 

Polecamy też: Mamy już 20 lat! Wiele gwiazd jest z nami od początku. Czego życzą VIVIE!?

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.