Krzysztof Wieszczek, 04.09.2018 r.
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Wieszczek został ojcem! Opublikował czułe zdjęcie z maleństwem

Aktor wprost nie posiada się ze szczęścia!

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 09:20
Krzysztof Wieszczek, 04.09.2018 r.
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

To dla niego wyjątkowy czas. Zwycięzca jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” potwierdził na Instagramie, że po raz drugi został ojcem. To o tyle niezwykłe, że radosną nowiną w mediach społecznościowych tego samego dnia podzielił się również inny uczestnik programu, Mateusz Damięcki. Dla obu panów te święta są podwójnie niezwykłe...

Krzysztof Wieszczek został ojcem. Płeć drugiego dziecka aktora

Dzięki serialowi „Szpilki na Giewoncie” dał się poznać jako utalentowany aktor. Wiosną 2015 roku natomiast udowodnił, że jest również doskonałym tancerzem. W parze z Agnieszką Kaczorowską sięgnął po Kryształową Kulę, zachwycając swoimi popisami na parkiecie zarówno jurorów, jak i widzów.

Mimo że w ostatnim czasie było o nim nieco ciszej, Krzysztof Wieszczek konsekwentnie kontynuował karierę, przede wszystkim na deskach teatrów. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem sportu, w tym m.in. piłki ręcznej oraz koszykówki. Jego największą miłością jest jednak traithlon.

Prywatnie to szczęśliwy mąż i kochający ojciec. Do tej pory wychowywał wraz z małżonką córeczkę Marysię. Jak wynika z najnowszego wpisu Krzysztofa Wieszczka na Instagramie, aktor ponownie został ojcem! Opublikował czułą fotografię, na której pozuje z dziećmi. 

„Życzę Wam wspaniałych, rodzinnych świąt. Pełnych radości, miłości i bliskości… I tak sobie myślę, że musiałem być baaardzo grzeczny w tym roku… #święta #najlepszy #prezent #bożenarodzenie #rodzina #mikołaj #krawiecdamski #instaphoto #instapic #by #mywife #trzynajednego”, podpisał ją.

Kolor ubranka (różowy) oraz hasztagi (krawiec damski, trzy na jednego) sugerują, że jest to kolejna córeczka.

Internauci gratulują Krzysztofowi Wieszczkowi

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji i najlepszych życzeń. Internauci przekazuję je zarówno Krzysztofowi Wieszczkowi, jak i jego bliskim. Podkreślają, że opublikowane zdjęcie jest naprawdę wyjątkowe i urocze...

„Och!!! Wspaniałości <3”„Łooooo…. Panie Krzysztofie wielkie GRATULACJE”, „To się nazywa Prezent, gratulacje! Zdrowka dla Maluszka”, „Wspaniałe nowiny, prezent jak się patrzy, nie mogłby być cenniejszy :)”, „Świąteczny Cud jak nic <3 wspaniale :) gratulacje!”, „wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki”, czytamy.

My również dołączamy się do gratulacji!  

Krzysztof Wieszczek został po raz drugi ojcem:

Krzysztof Wieszczek na zdjęciu ze starszą córką w trakcie wakacji w Grecji:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.