Model  zmarł na wybiegu
Fot. Instagram/@tales.cotta
O TYM SIĘ MÓWI

Tragiczne zakończenie Tygodnia Mody w Sao Paulo! Nie żyje 26-letni model

Co było przyczyną jego śmierci?

Olga Figaszewska 28 kwietnia 2019 15:54
Model  zmarł na wybiegu
Fot. Instagram/@tales.cotta

To tragiczne zakończenie Tygodnia Mody w Sao Paulo. 26-letni zasłabł na wybiegu i przewrócił się. Tales Soares zmarł w szpitalu. Co było przyczyną jego śmierci? 

Tragiczna śmierć brazylijskiego modela

W niedzielę media obiegła informacja o śmierci 26-letniego modela. ,,Z przykrością informujemy o śmierci Talesa Soaresa, który brał udział w pokazie Ocksa i niespodziewanie stracił przytomność idąc po wybiegu", napisali w oświadczeniu organizatorzy wydarzenia. 

W sobotę Tales Soares  szedł w pokazie Ocksa. W pewnym momencie chłopak przewrócił się. Świadkowe wydarzenia twierdzą, że model dostał drgawek, a z ust leciała piana. Został przewieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się go uratować.

Do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Oficjalna przyczyna zostanie opublikowana po wydaniu raportu medycznego. Wszyscy są w szoku, ponieważ nic nie zwiastowało tragedii. Jeszcze przed wyjściem na wybieg zamieszczał relacje na Instagramie z backstage'u Tygodnia Mody, był zadowolony i uśmiechnięty.   

Tales Soares nie żyje
Fot. East News

Tales Soares nie żyje
Fot. East News

TAGI #moda #śmierć

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.