Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiadomo, z kim zatańczą uczestnicy Tańca z Gwiazdami!

Kto ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli?

Olga Figaszewska 7 sierpnia 2019 12:51
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Jubileuszowa edycja Tańca z Gwiazdami rusza jesienią! Fani wyczekują już nowego sezonu i nie mogą doczekać się tych niepowtarzalnych emocji zwłaszcza, że szykuje się taneczna uczta. Na parkiecie polsatowskiego hitu nie zabraknie gorących nazwisk. Z kim zatańczą gwiazdy? Pod czyim okiem będą rozwijać swoje umiejętności? Sprawdźcie sami!

10. edycja Tańca z Gwiazdami: lista par

Pary trenują już nad choreografiami do Tańca z Gwiazdami i poznają się ze swoimi partnerami. Z pewnością wszyscy będą ciekawi, jakie efekty przyniesie ich wspólna praca i komu uda się zdobyć Kryształową Kulę.

Potwierdzono oficjalnie pierwszą parę show! Ola Kot zatańczy z Tomaszem Barańskim. Co z resztą uczestników? Spekuluje się, Rafał Szatan zatańczy z Lenką Klimentową, a Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke.

Według doniesień Super Expressu Jan Kliment m pojawić się na parkiecie z Moniką Miller, Ruda z zespołu Red Lips z Rafałem Maserakiem, youtuberka Magda Bereda z Kamilem Kuroczko, kucharz Damian Kordas z Janją Lesar, kabareciarz Adam Małczyk z Hanią Żudziewicz. Dziennikarzom nie udało się dotrzeć do informacji z kim wystąpią Sandra Kubicka, Reni Jusis czy Akop Szostak.

Z pewnością lada dzień poznamy oficjalną listę par.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Monika Miller o swoim tanecznym partnerze. Kto zgadnie o kim opowiada? @m1ller.exe #tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…