Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w programie Taniec z gwiazdami?

Na parkiecie ma zmierzyć się... ze swoim mężem!

Weronika Kostyra 8 lipca 2019 13:55
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po odejściu z TVP Barbara Kurdej-Szatan powróciły plotki o jej udziale w programie Taniec z gwiazdami. Wszystko wskazuje na to, że po tym, jak wiele razy odrzuciła taką propozycję, tym razem jej udział w show jest bardzo prawdopodobny. W dodatku możliwe, że będzie towarzyszył jej mąż!

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż zatańczą razem?

Wedle doniesień Super Expressu Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan „zostali zaproszeni do udziału w nowej edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Podobno poważnie rozważają tę propozycję. Aktorka po zakończeniu współpracy z TVP ma więcej czasu, dlatego mogłaby spróbować swoich sił na parkiecie, mimo że treningi są bardzo absorbujące. Coraz więcej z kolei łączy ją z Polsatem. Niedawno poprowadziła koncert Przebojowe Opole organizowany przez tę stację. Występuje też w serialu W rytmie serca.  Rafał Szatan ma też na swoim koncie udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo Polsatu.

Udział w Tańcu z gwiazdami byłby dla obydwojga wspaniałą przygodą i miłą odmianą oraz nowym wiatrem z żagle kariery. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości. Do tej pory nie ogłoszono jeszcze ani jednego uczestnika kolejnej edycji. Plotkowano jedynie o tym, że na ekranie być może zobaczymy Reni Jusis i Monikę Miller. Czekacie na nową edycję programu? 

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.