Metamorfoza Reni Jusis
Fot. East news
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Reni Jusis wystąpi w programie Taniec z gwiazdami?

Lista uczestników nadal jest tajemnicą...

Weronika Kostyra 2 lipca 2019 10:56
Metamorfoza Reni Jusis
Fot. East news

Jesienią rozpocznie się dziesiąta, jubileuszowa edycja programu Taniec z gwiazdami. Pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące listy uczestników. Według najnowszych doniesień swoich sił na parkiecie spróbuje między innymi Reni Jusis. Artystce już kilka razy proponowano udział w show, do tej pory odrzucała jednak tę możliwość. Dlaczego zgodziła się tym razem?

Reni Jusis w „Tańcu z gwiazdami”

Reni Jusis w latach 90. była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej przebój Zakręcona znał wtedy każdy! Potem przez wiele lat była na szczycie, by po urodzeniu dzieci niemal zupełnie zniknąć ze świata show-biznesu. Niedawno Reni Jusis rozwiodła się z Tomaszem Makowieckim po 11 latach małżeństwa. Jak podaje Fakt, gwiazda podjęła decyzję o udziale w programie ze względu na ostatnie trudne przeżycia. „Renata kilka razy dostawała propozycję, ale uparcie odmawiała. Teraz uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy”, czytamy.

Pełna lista uczestników jest jeszcze tajemnicą. Do tej pory pojawiły się jedynie plotki, że na parkiecie możemy zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan oraz Monikę Miller. Pozostaje nam czekać na dalsze informacje. 

konferencja, festiwal Opole 2019, Reni Jusis
Fot. ONS

\Fryderyki 2019, Reni Jusis
Fot. AKPA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.