Metamorfoza Reni Jusis
Fot. East news
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Reni Jusis wystąpi w programie Taniec z gwiazdami?

Lista uczestników nadal jest tajemnicą...

Weronika Kostyra 2 lipca 2019 10:56
Metamorfoza Reni Jusis
Fot. East news

Jesienią rozpocznie się dziesiąta, jubileuszowa edycja programu Taniec z gwiazdami. Pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące listy uczestników. Według najnowszych doniesień swoich sił na parkiecie spróbuje między innymi Reni Jusis. Artystce już kilka razy proponowano udział w show, do tej pory odrzucała jednak tę możliwość. Dlaczego zgodziła się tym razem?

Reni Jusis w „Tańcu z gwiazdami”

Reni Jusis w latach 90. była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej przebój Zakręcona znał wtedy każdy! Potem przez wiele lat była na szczycie, by po urodzeniu dzieci niemal zupełnie zniknąć ze świata show-biznesu. Niedawno Reni Jusis rozwiodła się z Tomaszem Makowieckim po 11 latach małżeństwa. Jak podaje Fakt, gwiazda podjęła decyzję o udziale w programie ze względu na ostatnie trudne przeżycia. „Renata kilka razy dostawała propozycję, ale uparcie odmawiała. Teraz uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy”, czytamy.

Pełna lista uczestników jest jeszcze tajemnicą. Do tej pory pojawiły się jedynie plotki, że na parkiecie możemy zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan oraz Monikę Miller. Pozostaje nam czekać na dalsze informacje. 

konferencja, festiwal Opole 2019, Reni Jusis
Fot. ONS

\Fryderyki 2019, Reni Jusis
Fot. AKPA

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.