Metamorfoza Reni Jusis
Fot. East news
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Reni Jusis wystąpi w programie Taniec z gwiazdami?

Lista uczestników nadal jest tajemnicą...

Weronika Kostyra 2 lipca 2019 10:56
Metamorfoza Reni Jusis
Fot. East news

Jesienią rozpocznie się dziesiąta, jubileuszowa edycja programu Taniec z gwiazdami. Pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące listy uczestników. Według najnowszych doniesień swoich sił na parkiecie spróbuje między innymi Reni Jusis. Artystce już kilka razy proponowano udział w show, do tej pory odrzucała jednak tę możliwość. Dlaczego zgodziła się tym razem?

Reni Jusis w „Tańcu z gwiazdami”

Reni Jusis w latach 90. była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej przebój Zakręcona znał wtedy każdy! Potem przez wiele lat była na szczycie, by po urodzeniu dzieci niemal zupełnie zniknąć ze świata show-biznesu. Niedawno Reni Jusis rozwiodła się z Tomaszem Makowieckim po 11 latach małżeństwa. Jak podaje Fakt, gwiazda podjęła decyzję o udziale w programie ze względu na ostatnie trudne przeżycia. „Renata kilka razy dostawała propozycję, ale uparcie odmawiała. Teraz uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy”, czytamy.

Pełna lista uczestników jest jeszcze tajemnicą. Do tej pory pojawiły się jedynie plotki, że na parkiecie możemy zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan oraz Monikę Miller. Pozostaje nam czekać na dalsze informacje. 

konferencja, festiwal Opole 2019, Reni Jusis
Fot. ONS

\Fryderyki 2019, Reni Jusis
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?