Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska motywują fanów
Fot. Instagram @hodakowskaewa/ @annalewandowskahpba
O TYM JEST GŁOŚNO

„Co stoi Ci na drodze do spełnienia marzeń?’’. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska motywują swoich fanów!

Gabriela Czernecka 25 lipca 2017 12:29
Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska motywują fanów
Fot. Instagram @hodakowskaewa/ @annalewandowskahpba

Instagram Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej pełen motywacji! Wakacje to dla trenerek idealny czas, by jeszcze bardziej zachęcić swoich obserwatorów do działania. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska na Instagramie zamieściły obszerne posty i porady dla fanów. Do czyich wskazówek zastosują się fani? 

Przeczytaj także: Pojedynek na poradniki. Lewandowska, Chodakowska, Pawlikowska czy Maciąg? Która sprzedaje się najlepiej?

Instagram Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Ewa Chodakowska postanowiły zmotywować swoich obserwatorów. Obie panie zamieściły motywujące wpisy. Anna Lewandowska na Instagramie proponuje fanom, by Ci przestali odkładać rzeczy na „od jutra”: „Zacznijmy tydzień nowych postanowień! Wypisz na kartce 3 małe postanowienia i zacznij je realizować”. Trenerka podaje przykładowe zadania, jakie można wypisać: „np. zacznę eliminować produkty spożywcze, które mi nie służą, będę piła więcej wody, ruszam z systematycznym treningiem itp. Wchodzisz w to? Za tydzień zrobimy podsumowanie”.

Ewa Chodakowska ma inną propozycję na to, jak zadbać o swoją sylwetkę. Trenerka stawia fanom jedno pytanie: „Co stoi Ci na drodze do spełnienia marzeń?”. Chodakowska zachęca, by znaleźć w sobie odwagę i nie bać się ryzykować: „Nie szukaj zbyt wielu wymówek.. Kogo obwiniasz za stagnację, w której tkwisz? Innych? A może (taka moja mała sugestia) Ty sama jesteś swoją przeszkodą? Przestań myśleć co może się nie udać! Zacznij myśleć co możesz WYPRACOWAĆ”, pisze. Na Instagramie Ewy Chodakowskiej znajdziemy także porady, dotyczące tego, jak pozbyć się tego, co stoi nam na drodze do wykonania treningu: „Tych co stoją Ci na drodze omiń wielkim łukiem, Przeszkody torujące drogę przeskocz,Brak pieniędzy nadrób pomysłowością w rozwiązywaniu problemów, Wszelkie "ubytki" nadrób pracowitością. Te rzeczy są za darmo, masz je w sobie, tylko zacznij z nich korzystać  PAMIĘTAJ:Chcę – mogę – zrobię”. 

Zobacz: Zobacz, jak wypoczywa Anna Lewandowska! Zdradziła, w jaki sposób zwraca się do swojego męża...

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska się nie lubią?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to obecnie najsłynniejsze trenerki w Polsce. Choć panie zajmują się tą samą dziedziną robią to w odmienny sposób. Obecnie odkąd Anna Lewandowska została mamą, przede wszystkim postanowiła skupić się na promowaniu zdrowej żywności i treningów dla pań w ciąży lub tych, które pragną powrócić do dawnej sylwetki po porodzie.  Z kolei Ewa Chodakowska przede wszystkim stawia na motywacje do działania, pomaga swoim fanom i obserwatorom, zamieszczając osobiste wpisy, opisując swoje historie i to jak, poradziła sobie w trudnych chwilach. Poprzez utożsamianie się z Chodakowską fani chętnie sięgają po proponowane przez nią sposoby poprawienia swojej sylwetki.  Jak widać, mimo iż obie panie zajmują się podobną dziedziną, nie  konkurują ze sobą. 

Co prawda wielokrotnie mówiło się o wzajemnej niechęci obu pań, ale zarówno Lewandowska, jak i Chodakowska, zaprzeczają jakimkolwiek plotkom na ten temat. Ewa Chodakowska wyznała w jednym z wywiadów, że wiernie kibicuje koleżance po fachu, a żona Roberta Lewandowskiego podkreśla, że obie są trenerkami, ale nie należy ich porównywać: „Nie jestem drugą Ewą Chodakowską, jestem Anią Lewandowską”, mówiła.

Polecamy: Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska ze sobą rywalizują? Zobacz, jak skomentowała to trenerka

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.