ZE ŚWIATA FILMU

Klasyczna animacja Zakochany kundel powraca w nowej odsłonie

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 26 sierpnia 2019 16:52

Disney zaprezentował właśnie zwiastun filmu Zakochany kundel. Po wcześniejszych sukcesach studio zdecydowało się na nową wersję kolejnej klasycznej animacji. Będzie to film live action, czyli połączenie gry aktorów i animacji komputerowej. Romantyczna historia o psach, które pochodzą z różnych światów, będzie miała swoją premierę na platformie Disney +.

Zwiastun filmu „Zakochany kundel”

Film ukaże tę samą historię, którą dobrze znamy z animacji z 1955 roku. Suczka rasy Cocker Spaniel Lady pochodzi z dobrego domu, jest rozpieszczona i wyrafinowana. Los stawia jednak na jej drodze bezpańskiego kundla Trampa. Dzielące ich różnice nie mają znaczenia wobec łączącego ich uczucia. Niestety wkrótce Lady zostaje złapana przez hycla…

W oryginalnej wersji językowej głównym postaciom głosów użyczyli Tessa Thompson i Justin Theroux. Nowy Zakochany kundel będzie dostępny na platformie Disney+ od 12 listopada 2019 roku, czyli od chwili rozpoczęcia jej działalności. Disney zapowiada, że oferta będzie dostępna na całym świecie, ale szczegóły nie zostały jeszcze podane.

Wszystko wskazuje, że dobra passa Disneya trwa w najlepsze. Tylko w tym roku swoją premierę miał szereg filmowych nowości. Dumbo, Aladyn, Avengers: Koniec gry, Król lew, Toy Story 4 to tylko niektóre z tytułów. Co najważniejsze wszystkie filmy osiągnęły sukces kasowy, a przed nami wciąż wiele premier – między innymi filmów Czarownica 2 i Kraina lodu 2. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.