ZE ŚWIATA FILMU

Klasyczna animacja Zakochany kundel powraca w nowej odsłonie

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 26 sierpnia 2019 16:52

Disney zaprezentował właśnie zwiastun filmu Zakochany kundel. Po wcześniejszych sukcesach studio zdecydowało się na nową wersję kolejnej klasycznej animacji. Będzie to film live action, czyli połączenie gry aktorów i animacji komputerowej. Romantyczna historia o psach, które pochodzą z różnych światów, będzie miała swoją premierę na platformie Disney +.

Zwiastun filmu „Zakochany kundel”

Film ukaże tę samą historię, którą dobrze znamy z animacji z 1955 roku. Suczka rasy Cocker Spaniel Lady pochodzi z dobrego domu, jest rozpieszczona i wyrafinowana. Los stawia jednak na jej drodze bezpańskiego kundla Trampa. Dzielące ich różnice nie mają znaczenia wobec łączącego ich uczucia. Niestety wkrótce Lady zostaje złapana przez hycla…

W oryginalnej wersji językowej głównym postaciom głosów użyczyli Tessa Thompson i Justin Theroux. Nowy Zakochany kundel będzie dostępny na platformie Disney+ od 12 listopada 2019 roku, czyli od chwili rozpoczęcia jej działalności. Disney zapowiada, że oferta będzie dostępna na całym świecie, ale szczegóły nie zostały jeszcze podane.

Wszystko wskazuje, że dobra passa Disneya trwa w najlepsze. Tylko w tym roku swoją premierę miał szereg filmowych nowości. Dumbo, Aladyn, Avengers: Koniec gry, Król lew, Toy Story 4 to tylko niektóre z tytułów. Co najważniejsze wszystkie filmy osiągnęły sukces kasowy, a przed nami wciąż wiele premier – między innymi filmów Czarownica 2 i Kraina lodu 2. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?