Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM JEST GŁOŚNO

Bujakiewicz we łzach, Oliwia wspomina śmierć matki. Już jest poruszający zwiastun filmu o Annie Przybylskiej

„Ona się ze mną żegnała. Powiedziała, że odchodzi”

Karol Sowa 12 września 2022 13:59
Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Niebawem w kinach będzie miał premierę film dokumentalny, który jest poświęcony Annie Przybylskiej. Dzisiaj na platformie YouTube został zamieszczony wzruszający zwiastun nadchodzącej produkcji. W dokumencie możemy zobaczyć nieopublikowane wcześniej nagrania oraz wypowiedzi rodziny i przyjaciół. „Mieliśmy piękne życie, kochaliśmy się. Dała mi trzy piękne owoce naszej miłości”, wyznał Jarosław Bieniuk. „Ona się ze mną żegnała. Powiedziała, że odchodzi”, dodała Oliwia Bieniuk

Kto pojawił się w zwiastunie filmu „Ania”? 

W materiale, który opublikowała Telewizja Polska możemy usłyszeć niezwykle wzruszające wypowiedzi kolegów i koleżanek z branży. „Myślę, że ona tak strasznie kochała życie”, mówiła z łzami w oczach Anna Dereszowska. „Ona jest cały czas”, wyznała Katarzyna Bujakiewicz wyraźnie wzruszona. W produkcji poza wcześniej wymienionymi osobami, pojawili się również: Michał Żebrowski, Cezary Pazura, Radosław Piwowarski, Paweł Wawrzecki, Szymon Bobrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński oraz Andrzej Piaseczny. 

Podczas oglądania zwiastuna możemy usłyszeć piękny utwór „O nich, o Tobie” w wykonaniu Sylwii Grzeszczak. Piosenka została napisana z myślą o zmarłej Ani Przybylskiej.  

Oficjalny zwiastun produkcji:

Anna Przybylska
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Anna Przybylska
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wygląda dziewczyna Allana Krupy! Czułe zdjęcie trafiło do sieci

Andrzej Piaseczny zaśpiewał piosenkę dla Anny Przybylskiej

Przypomnijmy, że w ramach promocji nadchodzącego filmu, TVP zamieściło na YouTubie teledysk do utworu Andrzeja Piasecznego pod tytułem „Ania”. W piosence możemy usłyszeć: „Krzyczę ci: „Tańczyć, światła nie gasić, więcej dotykać, co znika i tak! Spieszyć się kochać, nawet od nowa! Niczego nigdy nie żałować, nigdy nie żałować". I właśnie było tak”. Nie zabrakło tam materiałów, których nikt wcześniej nie widział.

Za film odpowiada TVP Dystrybucja Kinowa. Premiera dokumentu odbędzie się 7 października, którego twórcami są Krystian Kuczkowski i Miał Bandurski.

Co myślicie o zwiastunie? 

CZYTAJ TEŻ: Hanna Żudziewicz zachwyca ciążowymi krągłościami. Tancerka pokazała urocze kadry

Anna Przybylska
Fot. Marek Straszewski

Anna Przybylska
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.