Pectus, viva
Fot. Fot: Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Tomasz Szczepanik ma trzech przystojnych braci. Ich dzieciństwo nie należało do łatwych

„Mama zawsze płacze, gdy nas widzi na scenie"

Aleksandra Frankowska 8 lutego 2024 16:51
Pectus, viva
Fot. Fot: Zuza Krajewska

Są zgrani, utalentowani i bardzo przystojni. Zespół Pectus tworzy czterech braci, Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej. Chociaż teraz są na szczycie, życie nie zawsze było dla nich proste. Wspólnie przeszli wiele, ale nigdy nie zachwiało to ich relacji. Co mówią o sobie bracia Szczepanik?

ZOBACZ TEŻ: Nagłe wieści o nowym związku Piotra Cugowskiego. Jego ojciec nie mógł dłużej milczeć

Bracia Szczepanik stworzyli zespół Pectus

Na polskim rynku muzycznym pojawili się w 2005 roku. W 2012 roku ukazał się ich utwór "Dla Ciebie", a liderem zespołu został Tomasz Szczepanik. W zespole towarzyszyli i towarzyszą mu do tej pory jego trzej młodsi bracia. Marek, Maciej i Mateusz to utalentowani muzycy, a każdy z nich odpowiada w zespole za coś innego. Każdy z nich śpiewa, a dodatkowo Marek gra na perkusji, Mateusz na basie, zaś Maciej na gitarze. Razem wspierają się zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Bracia są dla siebie bardzo ważni. 

Pectus, viva
Fot. Fot: Zuza Krajewska

Kim są Mateusz i Marek Szczepanik?

Nie da się ukryć, że wszyscy czterej bracia Szczepanik są bardzo atrakcyjni. To z pewnością ogromny atut przy muzycznym zawodzie. Każdy z nich oddał już jednak swoje serce wybrance, dlatego fanki mogą tylko o nich pomarzyć. 

Mateusz Szczepanik chroni swoje życie prywatne i unika rozgłosu w sprawach rodzinnych. Na co dzień jego żoną jest Magda Szczepanik, a para wychowuje wspólnie synka Antosia. Mówi się, że to właśnie żona Mateusza jest zawsze jedną z pierwszych recenzentek nowych piosenek zespołu Pectus. 

"Próbuję przekazać mu to bardzo delikatnie, bo on potem przekazuje moją informację Tomkowi, więc wolałabym nie podpadać. Nie jestem profesjonalistką, więc robię to z poziomu słuchacza" - mówiła Magdalena Szczepanik w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Marek Szczepanik to brak bliźniak Mateusza, jednak na zdjęciach jesteśmy w stanie spokojnie odróżnić od siebie braci. Jego żoną jest Magda Rudnik, a para wspólnie ma córeczkę Lenę. Oni również nie wybrali życia celebrytów, a rodzinne wartości są dla nich najważniejsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zawsze była postrzegana jako żona króla rock'and'rolla. Jak wyglądało życie Priscilli Presley bez Elvisa Presleya?

Kim jest Maciej Szczepanik?

Niewiele osób wie, że żoną trzeciego brata Tomasza Szczepanika, Macieja, jest wokalistka Blue Cafe, Dominika Gawęda. Para wzięła ślub w 2017 roku, a zaręczyli się na Maderze. Uroczystość odbyła się tylko wśród najbliższych. Związek bardzo długo udało im się utrzymać z dala od blasku fleszy, co jest niezwykle trudne, kiedy to obie strony są osobami publicznymi.

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
Fot. East News

Jak wygląda relacja braci Szczepanik?

Cała czwórka jest ze sobą bardzo zżyta. Wychowani byli w ogromnej miłości, której rodzice dostarczali im każdego dnia. Wychowywali się w skromnej rodzinie, gdzie, choć brakowało pieniędzy, rodzice robili wszystko, aby dzieci otrzymały wszystko, co najważniejsze. Mieszkali przez długi czas w jednym pokoju z kuchnią, nie mieli często ciepłej wody. Większość czasu spędzali ze swoją ukochaną mamą, ponieważ ojciec często wyjeżdżał do innego kraju do pracy. Wpajane im wartości umocniły ich więzi i nauczyły doceniać wszystko to, co otrzymuje się od losu. Pełne miłości, choć trudne dzieciństwo sprawiło, że ukształtowani zostali na wyjątkowych ludzi.

„Mama zawsze płacze, gdy nas widzi na scenie. Albo w telewizji”, opowiadał Maciej.

Niezwykła więź między braćmi widoczna jest również na scenie. Wspierają się na każdym kroku. To niezwykłe obserwować, jak rodzinne wartości i talenty przekuli w sukces. 

Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.